+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Sülüntepe Evden Eve Nakliyat


Yıllardır süregelen nakliyat işlerimizde, bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Deneyimli kadroyla birlikte, işini severek yapan bir ekiple müşterilerimizin memnun kalması için azami çaba gösteriyoruz. Evden eve nakliyat işinde ki geçmişimiz sayesinde, kazandığımız deneyimlerle, daha da iyiye gitmekteyiz. Her sene yenilenen araçlarımız ve işinin ehli personellerimiz sayesinde, sorunsuz evden eve taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Sülüntepe ev taşıma ile İstanbul’un Pendik ilçesine bağlı mahallede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz. Usta şoförlerimiz sayesinde, Sülüntepe’nin dar sokaklarına zorlanmadan girmemiz mümkün kılınıyor. Ayriyeten, alacağınız hizmet esnasında, eşyalarınızın ve sizin güvenliğiniz için sigorta hizmeti de sağlanmaktadır. Bizlere başvurduğunuz andan itibaren başlatılan ve eşyalarınızı, evinizde sizlere teslim ettiğimiz ana kadar süren sigortamız sayesinde, aklınızda ki tüm soru işaretlerinden kurtulacaksınız. Bundan önce ki tüm deneyimlerinizi bir kenara bırakıp, tam anlamıyla profesyonel çalışmayı izleyecek ve test edeceksiniz. Sabit fiyat garantisiyle de sizlere güven sağlayan şirketimizle yapacağınız ilk görüşme esasında söylenen fiyat net fiyatımızdır. KDV veya herhangi bir vergi eklemesi olmanda, fiyatlara tüm eklentilerin dahil olduğunu bileceksiniz. Bu nedenle, iş bitiminde sizden yüksek miktarda, ek gider adı altında ücret alınmayacaktır. Evden eve taşımacılık hizmetimizden memnun kalacağınıza hiç şüphemiz yok.

Evden eve nakliyat işlerinde yıllardır verdiğimiz hizmet ve gelen olumlu bildirimler sayesinde, sorunsuz bir tecrübe kazanarak, devamlılığını sürdüreceğinizi biliyoruz. İster kahvenizi yudumlarken işinizin bitmesini izleyin, isterseniz de biz işimiz bittiği zaman kontrol için size geri dönüş yapalım. Tamamen size bağlı olan bu durumlarda da rahatınızı düşünmekteyiz. Asıl amacımız, müşterilerimizin memnun kalması olduğunu asla unutmayın. Bilgilerinizi aldıktan sonra, en kısa sürede hizmet vermek için sizlere geri dönüş sağlayacağız.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat