+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Çamlıca Evden Eve Nakliyat


Çamlıca, İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan Üsküdar ilçesinin bir semtidir. Kısıklı, Emniyet, Küplüce, Ferah, Yavuztürk, Bulgurlu ve Acıbadem olmak üzere 7 tane mahallesi vardır. İstanbul'un yeşil kalan nadir yerlerinden bir tanesidir. Kitaplara konu olan o İstanbul ve Boğaziçi manzaralarının görülebileceği belki de en güzel yerlerden ikisi olan Büyük Çamlıca Tepesi ve Küçük Çamlıca Tepesi bu semtte bulunur. Çamlıca birçok roman, hikaye ve şiire konu olmuştur. Recaizade Mahmut Ekrem'in Araba Sevdası adlı kitabı ve Yakub Kadri Karaosmanoğlu'nun Nurbaba isimli kitabı buralarda geçmektedir. Üsküdar ilçesinin en popüler semtlerinden olan Çamlıca hızla gelişmektedir. Bu gelişme beraberinde ise nüfus artışı getirmektedir. Özellikle semt içerisinde yapılan göçler nüfusu pek etkilemese de hızla gelişmeye sebep olmaktadır. Fakat taşınmak isteyen insanların bazı endişeleri bulunmakta. Hem güvenilir, hem kaliteli hem de hızlı bir nakliye firması bulamamaktadırlar. Biz Çamlıca Evden Eve Nakliyat olarak bütün bu özellikleri bünyemizde bulunduruyoruz.

Öncelikle işe eşyalarınızı güvenceye alarak başlıyoruz. Eşyalarınızı bütün kazaları ve ihtimalleri göz önünde bulundurarak sigorta altına alıyoruz. Böylece eşyalarınızın başına kırılma, çizilme, ezilme veya kaybolma gibi talihsiz bir olay gelirse sigorta sayesinde bütün zararınız karşılanıyor. Eşyalarınız güvenceye alındıktan sonra profesyonel çalışma arkadaşlarımızla evinize kadar gelip sizlerin paketleyemediği ya da paketlenmesi zor olan eşyalarınızı paketliyoruz. Daha sonra taşıma teknolojisinde son nokta olan asansör sistemiyle eşyalarınızı geniş iç hacimli kamyonlarımıza yüklüyoruz.

Bu yükleme sırasında eşyalarınızın kamyon içerisinde hareket etmemesi için güzelce yerleştirip sabitliyoruz. Bu sayede eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görme ihtimali en aza iniyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde yeni evinize geldiğimizde ise tekrar asansör sistemini kullanarak eşyalarınızı evinize çıkartıyoruz ve sizin için istediğiniz yere bırakıyoruz. En son olarak ise bu işlemler sırasında ortaya çıkan dağınıklığımızı toplayarak sizleri yeni evinizle baş başa bırakıyoruz. Bünyemizde bulunan bütün güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı karşılığında sizlerden çok fazla bir şey istemiyoruz. Diğer firmalara oranla sizlerden çok küçük bir ücret talebinde bulunuyoruz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat