+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Paşaköy Evden Eve Nakliyat


Ev taşıma ile bildiğiniz tüm bilgilerinizi kenara atın ve şirketimize kulak verin. Tamamen modern ev taşıma anlayışı içinde olan şirketimiz, uzun yıllardır hizmetinizdedir. Sizin geri dönüşümleriniz ve olumlu yaklaşımlarınızla beraber kendimizi hep en iyiye götürmek için geliştirdik. Bu gelişimden en iyi etkilenecek olanlarda tabii ki müşterilerimizdir. İstanbul’un her ilçesinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Son olarak, Sancaktepe’ye bağlı Paşaköy mahallesinde de sizlere evden eve taşıma hizmeti sunmaktayız. Araç filomuzu yakından görmek isterseniz, şirketimize kadar gelmeniz gerekecektir.

Son model ve yeni tasarıma uygun, modern taşıma anlayışıyla üretilmiş araç filomuza hayran kalacaksınız. Bu hayranlığınızı gizleyemeyeceğiniz diğer olanaklarımızdan bahsedecek olursa, başta eğitimli ve işinde uzman personellerimiz gelecektir. Eğitimleri özel olarak verilen ve hem iş alanında hem de müşteri ile iletişim alanında kendilerini geliştiriyorlar. Paşaköy ev taşıma hizmetimiz bu kadarıyla da sınırlı değildir. İhtiyacınız olacak personelden en az 1 adet fazlasını size göndererek, olası yeterlilik durumunu da sağlamış oluyoruz. Ayrıca insan işi olduğu için, eşyalarınıza zarar gelmemesini garanti edemeyiz. Fakat bunun yerine, eşyalarınıza veya taşıtmak istediğiniz herhangi bir alete sigorta yaptırıyoruz. Böylelikle eşyalarınıza veya aletlerinize gelecek zararlardan sizleri sorumlu tutmuyoruz. Taşıma esnasında olabilecek herhangi bir sorun sonucunda sigorta devreye girecek ve size külfet binmeyecektir.

Sizler sadece evden eve nakliyat hizmetine para ödeyeceksiniz. Paşaköy ev taşıma hizmetini talep ettiğiniz zamana en uygun saatte başlatıp, söylediğimiz zamanda teslim ettiğimiz içinde hiçbir şekilde işleriniz aksamamış oluyor. Böylelikle sizinde işleriniz tıkırın yürüyecektir. Hayatınız boyunca böyle bir tecrübe yaşamamış olabilirsiniz ancak şirketimizin hizmet politikasını uyguladığını gördüğünüz zaman oldukça memnun kalacaksınız. Sizlerde bu hizmetten yararlanmak isterseniz, iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşıp, isteklerinizi sıralayabilirsiniz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat