+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Orhanlı Evden Eve Nakliyat


İstanbul’un en yüksek beldesi konumunda olan Orhanlı, Tuzla ilçesine bağlıdır. Farklı bir özelliği ise, sınırları içinde Formula 1 pisti bulundurmasıdır. Orhanlı ev taşıma hizmetimizden yararlanmak isteyen vatandaşlarımıza, Orhanlı’nın bir noktasından, farklı bir yerine taşınma hizmeti sunmaktayız. Evden eve taşımacılık alanında ki geçmişe dayanan tecrübelerimizden yola çıkarak, müşterilerimize en iyi hizmeti verme yolunda kendimizi geliştirmeye durmadan devam ediyoruz. Nakliyat üzerine kurulu şirketimizde çalışan tüm personeller, uzun yıllardır bu alanda çalışmakta olup, işlerinde en iyilerdir. Eski düzen evden eve nakliyat işlemlerinin aksine, tamamen teknolojik ve gelişme gösterilen araç gereçlerle taşıma işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Lüks ve tam donanımlı araçlarımızın yanı sıra, yüksek güvenlik sağlamak için sizlere sigorta hizmeti de sağlıyoruz. Orhanlı ev taşıma’yı şirketimizle yaptırdığınız taktirde, olası zarar veya sıkıntıların önüne geçebilmek için, özellikle istenmeden kırılan dökülen eşyalarınızı garantiye almak için sigorta işlemi uygulanmaktadır. Sigorta yapılan taşıma işlemlerinde, risk payı sıfıra indirgenmektedir. Olabilecek aksaklık veya hataların yükünü sizlere yüklememekteyiz. Ayrıca evden eve taşıma’da, eşyalarınızın zarar görmemesi için özel ekipmanlarımızı kullanmaktayız.

Birbirlerine temasını kesecek aparatlarla sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Orhanlı mahallesinde oturanlar için oldukça iç açıcı bir hizmet olan ve yararlananlarının neredeyse hepsinin memnun kaldığı hizmetimizi almak için, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Ardından sizler için tahsil edilecek araç ve personelle, taşınma işleminizi en iyi şekilde hallettirebilirsiniz. Fiyat konusunda da içiniz rahat edecektir. Çünkü anlaşma sağladığınız fiyatın dışında tek bir lira dahi ücret talep edilmeyecektir. Böylelikle, ne kadar ödeyeceğinizi bilmiş ve ona göre hareket etmiş olacaksınız. Tamamen sorunsuz ve müşteri memnuniyetini baz alarak verdiğimiz hizmetten memnun kalacaksınız. Memnuniyetlerinizi de, şikayetlerinizi de bizimle paylaşmanız, ileride ki hizmetlerimizin kalitesinin arttırılması için çok önemlidir.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat