+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat


Kiracı olanların en büyük sıkıntısı haline gelen evden eve taşıma işlemlerinizi hızlı ve en güvenilir şekilde yapmaya devam etmekteyiz. İstanbul’a bağlı Pendik ilçesinin güzide mahallelerinden olan Güzelyalı’da ikamet edenlere özel sunduğumuz hizmetle, bu sıkıntınızı en aza indirmek amacındayız. Evden eve nakliyat hizmetinde çığır açacak yeniliklerle karşınızdayız. Güzelyalı ev taşıma ile kazanacağınız tecrübeleri ömür boyu hatırlayacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü yıllar boyunca biriktirilmiş deneyimlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Güzelyalı, E-5 karayolunu kalbinden geçiren ve çocuk parkı, kütüphane gibi sosyal tesislere sahip olan nadide mahallelerdendir. Burada oturanlar kendilerini oldukça şanslı hissedebilirler. Fabrika olmadığı için, gayet temiz bir havaya sahiptir.

Evden eve nakliyat hizmetimizde, ekstra olarak sizlere yeni araç, tecrübeli ve tam ekipmana sahip personel ve sigorta temin etmekteyiz. Her yeni yılda değişen araçlarımız, sorunsuz hizmet için vazgeçilmezimizdir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için, Güzelyalı ev taşıma ‘da eski model araçlara yer vermemekteyiz. Bununla beraber, profesyonel olarak taşıma işi yapan ve belgeli olarak hizmet sunan bir ekibe sahibiz. Tamamen eğitimli, sorularınıza anında cevap verebilecek kapasiteye sahip, diksiyonu düzgün insanlardan oluşan bu ekiplerimizle iletişim sıkıntısı çekmeyeceksiniz. En büyük hatalar, iletişim sorunlarından kaynaklanmaktadır. İstemediğiniz türden taşıma işlemi gerçekleştirilmemesiyle beraber, sizlerin gönlünü hoş tutmak için çabalayan ekip arkadaşlarımız mevcuttur. Ayriyeten, sigorta hizmeti de sizi oldukça etkileyecektir.

Sıradan, rast gele seçtiğiniz evden eve nakliyat firmalarında doğacak sorunların önüne geçmek adına yapılan sigortalı çalışma şeklimizin temel esası, eşyalarınıza veya emanetlerinize gelebilecek her türlü zarardan sizleri uzak tutmaktır. Yani, her türlü sorunda sigorta şirketi devreye girecek, onarılması mümkünse onarılmasını sağlayacak, değilse yenilenme işlemini sağlayacaktır. Sigortalama işlemi içinde ekstradan ödeme yapmanıza gerek yoktur. Tek fiyat çerçevesinde tüm hizmetlerimizi satın almış olacaksınız.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat