+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Esenyalı Evden Eve Nakliyat


Ev sahibi olmayanların veya yeni ev sahibi olup, kiradan ayrılanların sevmediği bir durum olan evden eve nakliyat işlemlerinizi, hızlı ve sağlam bir şekilde sağlamaktayız. Uzun yıllar önce başlayan hizmetimizi, bugüne kadar alnımızın akıyla taşımış durumdayız. Esenyalı, Pendik ilçesine bağlı, oldukça gelişmiş bir mahalledir. İstanbul’da ki sevilen mahallelerden olup, içerisinden oldukça fazla sayıda okul ve cami barındırmaktadır. Ayrıca, topluma açık kullanım alanlarıyla da yaşanılabilirliğini arttırmaktadır.

Esenyalı ev taşıma hizmetimizle, Esenyalı içerisinde ki bir noktadan farklı bir noktaya, en uygun fiyata ve en kalitesi hizmeti sizlere sunmaktayız. Kemikleşen bir yapıyla, tamamen profesyonel ilerleyen hizmet tarzımıza hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Evden eve nakliyatta bir numara olduğumuzu sizlerde keşfedeceksiniz. Sizlere yalnızca nakliyat işlemi değil, aynı zamanda gönül rahatlığı hizmeti de veriyoruz. Nasıl mı? Sağladığımız olanaklar ve en önemlisi sigortalı çalışmamızla bunu sağlıyoruz. Biraz açıklamak gerekirse, evden eve taşıma hizmetlerinde alışık olmadığınız tarzda yeniliklerdir. Uzman ekibimizin, araca istifleyişinden, araçlarda bulunan ekstra güvenlik önlemlerine kadar, tamamen yeni teknolojilerle uyumlu olarak Esenyalı ev taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında, sigorta olanağımızla da tamamen güvence altına alıyoruz. Güvencenin boyutunu şu şekilde anlatabiliriz; bizim sorumluluğumuzda olan tüm kırılma, bozulma veya kullanıma engel teşkil edecek durumlarda sigorta aracılığıyla yenilenme işlemi gerçekleşmektedir.

Çalışma saatleri içinde, devamlı muhatap bulabileceğiniz için sizler için oldukça sorunsuz bir hizmet olacaktır. Hizmetin başından sonuna kadar, tek bir ücret politikası izlemekteyiz. Sabit olarak, taşınacak eşyanın boyutuna, miktarına ve mesafeye göre belirlenen fiyatlarımızdan farklı olarak ödeme yapmayacaksınız. Bu nedenle, herhangi bir problemden şirketimiz ve anlaşmalı sigortalarımız sorumluluk altına girecektir. Evden eve nakliyat işlemlerinin sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğumuz için, en üst titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat