+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Esenkent Evden Eve Nakliyat


Bahçeşehir ile arasında sadece bir cadde olan ve Esenyurt ilçesine bağlı bir mahalle olan Esenkent, yüksek miktarda ki yeşil alan ve bununla bütünleşen alışveriş merkezleriyle, yaşayanlara her türlü olanağı sağlamasıyla meşhurdur. İstanbul’un yaşanabilir mahalleleri arasında gösterilen, bu nedenle de 33 bin civarında nüfusa sahip olan Esenkent’te, evden eve nakliyat hizmetlerimiz başlamıştır. Yılların tecrübesini ve iş aşkını birleştirerek, sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçladığımızı içimiz rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Son model kamyonlarımızda ayrıca hizmetinizdedir.

Yapacağınız tüm evden eve taşıma hizmetlerinde sigortanız olacaktır. Bunun anlamı ise, çalışma süresince yapılacak güvenlik sigortası sayesinde, eşyalarınıza gelebilecek her türlü zararı veya ziyanı bizler, yani sigortanız karşılamaktadır. Bin bir zorlukla aldığınız eşyalarını, taşıma esnasında kaybetmek veya kullanılamaz hale getirmek istemezsiniz. Esenkent evden eve nakliyat hizmetlerimizde, tüm donanımlara sahip araçlarımız ve yıllardır bu işle uğraşan çalışma arkadaşlarımız sayesinde, hiç bir sorun yaşamayacaksınız. Fakat tatsız durumlar yaşanabilir. Herhangi bir eşyanıza veya taşıtmak istediğiniz ürünlere gelecek zararlar, bizim güvencemiz altındadır. Bu güvenceyi sağladığımız zaman, Esenkent ev taşıma işleminizde kafanız rahat olacaktır. Taşıma boyunca, anlaştığınız kişilerin başında beklemekten sıkılabilirsiniz. Bu sıkılmalarında önüne geçmek için, sizlerden ekstra bir performans beklenmemektedir.

Yapmanızı istediğimiz tek şey; taşıma işleminin yapılacağı adresi ve nereye taşınacağı hakkında ki temel birkaç bilgi vermeniz yönündedir. Bununla beraber fiyat garantimizde vardır. Yani Esenkent ev taşıma isteğiniz doğrultusunda size çıkartılan tutar haricinde bir gider gösterilmeyecektir. Tamamen profesyonel olarak yaptığımız bu hizmette, tek fiyat garantimiz vardır. İş başında farklı iş sonunda farklı bir fiyatla karşılaşmayacağınız içinde ayrıca memnun kalacaksınız. Memnuniyetleriniz de, şikayetleriniz de bizim için hep önemli olmuştur. Hizmetten yararlandıktan sonra fikirlerinizi ve görüşlerinizi bizimle paylaşmanız dileklerimizle..

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat