+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat


İstanbul denilince aklımıza ilk gelen ilçe Üsküdar oluyor. Elbette ki, hem köprülere yakınlığıyla, hem de Anadolu yakasında bulunmasıyla tüm dikkatlerin ve yoğunluğun üzerinde olduğu bir ilçedir. Bu ilçenin mahallelerinden olan ve adını duymayan insanın kalmadığını söyleyebileceğimiz Bağlarbaşı ise, Üsküdar’ın kalbinin attığı yer diyebiliriz. Oldukça yoğun olan ve merkezlere yakınlığıyla tercih edilen bu semt için şirketimiz özel olarak evden eve taşıma hizmeti sunmaktadır.

Bağlarbaşı ev taşıma olanaklarımız ile Bağlarbaşı’nda oturup, semt içinde taşınmak isteyenlere özel araç ve personel tahsil etmekteyiz. Personellerimizin en azı 10 yıldır bu sektörün içinde olan insanlardır. Hal böyle olunca, hatasız ve özenli çalışmalarına hayran kalmamak elde değil. Sizler için tahsil ettiğimiz araçların şoförleri bile işinde ustadır. Yıllardır direksiyon başında olan ve bu işte tam anlamıyla profesyonelleşmiş olan, tüm eğitimlerini tamamlamış uzman ekibimiz sayesinde, sorunsuz bir taşınma tecrübesi yaşayacaksınız. Evden eve nakliyat hizmetleri asla hafife alınmamalıdır. Yıllarda çalışıp didinip, dizdiğiniz ev eşyalarınızın, sorumsuzluk sonucunda kullanılamaz hale gelmesini istemezsiniz.

Evden eve taşımacılık alanında ki tecrübelerimiz doğrultunda, ev taşıma işlemleri esnasında, tüm eşyalarınız için sigorta yaptırmaktayız. Bu sigortanın sizlere sunacağı temel avantaj ise, oluşacak bir tatsız durum sonrasında, sigorta şirketinin tüm zararı, ziyanı karşılayarak, sizlerin sıkıntıya girmemeniz yönünde ki çalışmalarıdır. Yani, olası bir aksaklık veya kaza sonucu oluşacak, eşyalarınızda ki kırık, çıkık, çizik gibi hasarların mesuliyeti bize ve sigortamıza aittir. Sizlere eşyalarınızı, Bağlarbaşı ev taşıma sırasında, ilk olarak nasıl aldıysak o şekilde teslim etme sözü veriyoruz. Hata olmayacağına dair söz veremeyiz belki, ancak sigorta sağlayarak bu sözümüzün arkasında olduğumuzu bildiriyoruz. Tamamen yeni tasarım araçlar ve personeller yardımıyla taşınacağınız evde, mutlu olmanız dileklerimizi sunuyoruz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat