+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Aydınlı Evden Eve Nakliyat


İstanbul’da yaşayanların kesinlikle bir kere uğradığı Tuzla ilçesinin nadide güzellikte ki mahallesi olan Aydınlı için, özel olarak evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz. Çok uzun yıllar boyunca taşıma işlemi yapan ve bu işte kendini zirveye taşıyan şirketimizin olanaklarından faydalanabileceksiniz. Aydınlı ev taşıma hizmetimiz karşılığında, sizlerden piyasa normali veya daha uygun fiyatlar talep edilmektedir. Aydınlı mahallesi, bildiğiniz gibi parkları, bahçeleriyle ünlü, spor tesisleri gibi aktiviteleri çok olan bir mahalledir. Bu nedenle, yaşamak oldukça güzel olabiliyor.

Aydınlıda yaşayıp, bir evden diğer bir eve taşınma gereksinimi duyan müşterilerimiz için, son model araçlarımız sayesinde, sorunsuz bir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Hata payını tamamen ortadan kaldırmak için, tamamen eğitimli ve işlerinin ehli olan personellerle çalışmaktayız. 24 saat ulaşılabilirlikle beraber, olası sıkıntıların azaltılması ve olursa da sorunların giderilmesi için, evden eve taşıma işlemleriniz için sigorta yaptırmaktayız. Tam anlamıyla müşteri odaklı ve müşterilerimizin iyiliği için getirdiğimiz bu yenilik sayesinde, bizden kaynaklı oluşacak tüm sorunlarınıza sigorta şirketi el atmaktadır. Böylece hasara veya ziyana uğrayabilecek eşyalarınızın yenilenme işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Eğer yapılma şansı varsa tamir edilir, yoksa baştan alınır ve size kesinlikle bir ödeme çıkartılmaz. Ayrıca ücret konusunda kafanızın rahat olması için, tüm hizmetlerimizi tek bir paket halinde sunmaktayız.

Sizlere iş başlamadan önce anlaşılan ücret dışında bir fatura gelmesi imkansızdır. Eğer sistemsel veya insancıl bir hatadan dolayı fazla ödeme talep edilirse, bizlere ilk önceki fiyatı hatırlatmanız yeterli olacaktır. Hepimizin hataları olabilir ancak sistemimizde ki kusursuz çalışma şekliyle hatayı en aza indirgiyoruz. Hayatınızın büyük bir kısmını geçireceğiniz eve ilk adımınızı bizimle atmanız halinde, mutlu bir ev hayatı geçirmenizde şüphesiz sağlanacaktır. Sizlerde bu olanaklardan yararlanmak isterseniz, şirketimize ulaşabilirsiniz ve evden eve nakliyat talebinde bulunabilirsiniz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat