+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Çengelköy Evden Eve Nakliyat


İstanbul'un en güzel ilçelerinden birisi olan Üsküdar'ın 33 mahallesinden birisi olan Çengelköy Boğaziçi'nin Anadolu yakasında bulunur. Vaniköy ve Beylerbeyi arasında bulunan Çengelköy Osmanlı döneminde yüksek gelirlilerin oturduğu en lüks mekanlardan birisiydi. Bu nedenle özellikle deniz kenarında bir çok yalı ve köşk bulunmaktadır. Boğaziçi semtlerinin çoğunda olduğu gibi ilk zamanlarda burada da sebze ve meyve yetiştirilirdi. Hatta Çengelköy salatalığıyla meşhurdu.

Eski zamanlarda Rumların yoğunlukta bulunduğu Çengelköy de şimdilerde çok kullanılmayan bir Rum kilisesi olan Aya Yorgi bulunmaktadır. 1. Dünya Savaşı sonunda yapılan nüfus mübadelesi sonucunda burada yaşayan Rumların çoğu ülkeyi terk ederek kendi memleketlerine dönmüşlerdir. Bunun sonucunda ise kilisenin kullanımı son derece azalmıştır. Hızla gelişen Üsküdar ilçesinin en hızlı gelişen semtlerindne biri olan Çengelköy bu gelişme sayesinde çok sayıda göz almaktadır. Gelirlerine göre semtin iç kısımlarından deniz kenarına, deniz kenarından ise semtin iç kesimlerine oldukça fazla göç olmaktadır. İnsanlar bu taşınmalar sırasında kendilerine güvenilir, hızlı, kaliteli ve uygun nakliye şirketleri aramaktadır. Çengelköy Nakliyat sizlere aradığınız özelliklerdeki bu hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Nakliye araçlarımız ve işinin ehli çalışanlarımız evinize kadar gelip eşyalarınızı sizler için toparlamaktadır. Toplama işlemi bittikten sonra ise son teknoloji olan asansör sistemiyle güvenli bir şekilde eşyalarınızı araçlara taşımaktadır. Araçlara taşınan eşyaları yerleştirirken sorun çıkmaması için düzenlü, dikkatli bir şekilde yerleştirip sabitlemektedir. Bu sayede eşyalarınız hiçbir zarar görmemektedir. Yerleştirme işlemi tamamlandıktan sonra yeni evinize doğru yola çıkan geniş hacimli araçlarımız hızlı bir şekilde yeni evinize gelmektedir. Ve tekrar asansör sistemini kullanarak eşyalarınızı yeni evinize çıkarmaktadır. Eşyalarınızı ise sizlerin istediği düzende yerleştirerek sizlere kolaylık sağlamaktadır. İşlemler tamamlandıktan sonra ortaya çıkan kir ve dağınıklıkları sizler için toparlayıp işlerini bitirmektedirler. Bütün bu hızlı ve güvenilir işlemler yapılmadan önce sizlerle birlikte eşyalarınızı güvence altına almak için eşyalarınızın tamamı sigortalanmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesi veya kaybolması halinde sizlerin zararı karşılanmaktadır. Aradığınız özelliklerdeki bu kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet karşılığında ise sizlerden çok cüzi bir miktar talep etmekteyiz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat