+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Beykoz Evden Eve Nakliyat


Boğazın incisi olarak tanımlanan Beykoz, İstanbul'un Anadolu yakasında bulundamaktadır. Fatih Sultan Mehmet köprüsünün Anadoludaki ucu olan Beykoz batıdan İstanbul Boğazı, doğudan Şile, kuzeyinden Karadeniz ve güneyinden ise Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçeleriyle çevrilmiştir. Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren sanayi ağırlıklı bir gelişim gösteren Beykoz, şimdilerde ise geliri yüksek vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir. 45 mahalleden oluşan Beykoz ilçesi eskiden ormanlık bir arazi olup zamanının Osmanlı Padişahlarının yaptırdığı av köşklerinin çokluğu Osmanlı döneminde Beykoz'un av merkezi olduğunu bize göstermektedir.

Turizm açısından da çok önemli bir yere sahip olan Beykoz'da çok sayıda tarihi mekan bulunmaktadır. Beyoz Kasrı, Küçüksu Kasrı, Çubuklu Hıdiv Kasrı, Anadolu Hisarı Kalesi, Mihrişah Sultan Çeşmesi, Anadolu Kavağı Kalesi, Midilli'li Ali Reis Camii, On Çeşmeler, İskender Paşa Camii, Karakulak Çeşmesi, Anadolu Feneri ve Anadolu Camii bunlardan sadece birkaçıdır. Ayrıca Beykoz'da bulunan türbeler de ziyaretçilerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer almaktadır. Beykoz'un deniz kenarı olması nedeniyle burada bulunan oteller turistler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Burada bulunan balıkçılık faaliyetleri çok fazla tanıtılmamasına rağmen deniz kenarında bulunan balık restorantları oldukça ilgi çekmektedir. Bu kadar çok turistik ve sanayi alanı olması buranın ulaşımını da geliştirmiştir. Metro, metrobüs, otoyol, minibüs, dolmuş ve deniz yoluyla her şekilde ulaşılabilir olması buranın daha çok gelişmesine ve göç almasına sebep olmaktadır.

Beykoz içerisinde iç kesimlerden çıkıp deniz kenarına yerleşmek isteyenler için bir zulüm gibi görünen taşınma işlemi Beykoz Nakliyat şirketi tarafından çözülmüştür. Taşınmak isteyenlerin aklındaki sorulara hızlı bir şekilde çözüm bulan firmamız sizlere profesyonel, hızlı, güvenilir ve makul bir hizmet sunmaktadır. Evinize kadar gelip eşyalarınızı özenle paketleyen profesyonel çalışanlarımız son teknoloji olan asansör sistemleriyle eşyalarınız kamyonlara yüklemektedir. Kamyonlara yapılan yükleme sırasında eşyalarınızın hareket esnasında zarar görmemesi için düzgün bir şekilde yerleştirilip sabitenir. Düzgün bir şekilde yerleştirilen ve sabitlenen eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde yeni evinize kadar getirilir. Yine asansör sistemleri kullanarak evinize kadar çıkartılan eşyalarınız sizin istediğiniz gibi yerleştirilir. Yükleme ve taşıma sırasında çıkabilecek zarar görme, kaybolma sorunlarına karşı eşyalarınız sigortalanır. Bu sayede zarar gören ve kaybolan eşyalarınızın zararı karşılanır. Bütün bu yüksek kalitedeki, güler yüzlü, çabuk ve güvenceli hizmet karşılığında diğer nakliye şirketlerine nazaran sizlerden talep ettiğimiz ücret oldukça uygundur.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat