+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Kurfalı Evden Eve Nakliyat


Şimdilerde Yakacık olarak da bilinen ama esası Kurfalı olan mest aslında önceleri mahalle iken bölünerek Hürriyet Mahallesi ve Cumhuriyet mahallesi olarak anılmaktadır. Aydos ormanlarının, hemen alt kısmındaki Kartal’ın belki de en şirin mahallesi olan Kurfalı’ dır. Ayrıca Aydos ormanlarının bulunduğu tepeye çıktığınızda Adaları bütün güzelliğiyle seyredebilirsiniz. Araç ve insan trafiği bakımından bağlısı olduğu Kartal İlçesine yakışır bir yoğunluk sergileyen Kurfalı aynı zamanda yerleyim yeri olarak da en çok tercih edilen, nüfus olarak sakin ve kaliteli bir yaşamın hüküm sürdüğü bir semttir.

Kurfalı’ dan evinizi taşımak veya Kurfalı’ ya evinizi taşımak isterseniz, bizler tüm araç ve personelimizle sizin emrinizdeyiz. Eşyalarınızı büyük bir titizlik ve dikkatle toplar ve paketleriz. Eşyalarınızın tamamını hasar vermeden ve dikkatli bir şekilde nakliyenin yapılacağı araca indiririz. Tam da burada bahsetmek istediğimi konu ise belki de evden eve nakliyatın en can alıcı konusudur. Eşyalarınızı asansörlü sistemle evinizden indirip, yine asansörle sistemle yeni adresinize ulaştırıyoruz. Eşyalarınızı çekme seyyar asansörümüzle kullanarak indirdikten sonra, araca yüklerken çok dikkatli davranıyor ve eşyalarınıza zarar gelmemesi için en uygun yükleme tekniklerini kullanıyoruz. Ağır ve görece daha sağlam eşyaları alt kısımlara yüklerken, hafif ve çabuk hasar görebilecek eşyaları ise üst kısımlara ve üzerine bir şey gelmeyecek şekilde yüklüyoruz.

Evden eve taşımacılık konusunda, diğer firmalardan bir adım daha öne geçerek, eşyalarınızın nakliyesi sırasında, eşyalarınızı sigorta ettiriyor ve olası bir kaza ve hasar ihtimaline karşı eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Yani eşyalarınız nakliye esnasında bizlere emanet ve bizler da eşyalarınızın hasar görmemesi için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca eşyalarınızın toplanması, aşağıya aracın yanına indirilmesi, yüklenmesi, araçla nakliyesi, yeni evinize taşınması ve yerleştirilmesi esnasında, çalışanlarımıza nezaret edebilir, dilerseniz tüm aşamaları takip edebilir, gördüğünüz uygun olmayan paketleme ve nakliye işlemlerine müdahale edebilirsiniz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat