+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Soğanlık Evden Eve Nakliyat


İstanbul’ un en gelişmiş ilçelerinden birisi Olan Kartal’a bağlı bir mahalle olan Soğanlık’ ın aynı zamanda Marmara Denizine de sahili vardır. Soğanlık D 100 karayolunun kuzey bölümünde yer alır. Bu nedenle araç ve insan trafiği açısından İstanbul’ un en yoğun semtlerinden birisidir. Soğanlık semti Yakacık ve Esenkent semtleri çevrilmiştir. Aynı zamanda Soğanlık semti sınırları içerisinde 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı, 1. askeri Dikimevi Komutanlığı ve bu komutanlıklara bağlı lojmanlar bulunmaktadır. Soğanlık semti, Orta Mahalle, Gümüşpınar ve Yenimahalle isimli üç mahalleden oluşur. Soğanlık Semtinin en büyük ve en önemli caddesinin Kartal’ın merkezine uzaklığı yaklaşık 1,5 – 2 km.dir.

Özellikle askeri lojmanlarda oturanlar ve semte sakinleri için ev taşımak artık sorun olmaktan çıkıyor. Evden eve nakliyat konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemiz, deneyimli personelimizi ve geniş araç parkımızla tüm evden eve nakliyatlarda her zaman hizmetinizdeyiz. Soğanlık Evden eve konusunda üstün hizmet anlayışımız, hızlı ve kaliteli hizmetimizle sizlerin evini taşıyoruz.

Soğanlık Ev Taşıma işlerinde tüm taşıma işlerinizi sigortalı olarak yapıyoruz. Evinizin eşyalarını aracımıza yüklediğimiz andan itibaren eşyalarınızın tamamı bizim tarafımızdan yaptırılan sigortanın güvencesinde olmaktadır. Bu nedenle kesinlikle istenmiyoruz ama kaza vb. durumlarda eşyalarınız sigortalı olduğu için zarara uğramıyorsunuz. Soğanlık Evden Eve Taşımacılık işlerinde, evinizi taşımadan önce ön keşif yaparak eşyalarınızın miktarı tespit edilir. Yapılan bu tespit çalışması sonrası, eşyalarınızın çokluğuna göre araç seçimi yapılır. Bu araç seçimi sizin Soğanlık Evden Eve Nakliyat için daha para ödeminiz için yapılır.

Eşya tespiti esnasında, evinizin durumu da kontrol edilerek, eşyaların indirilmesi için asansör gerekiyorsa, çekme seyyar asansörümüzü de getirerek eşyalarınızı doğrudan asansörle indiririz. Bu da eşyalarınızın hasar görmeden araca yüklenmesi demektir. Ayrıca eşyalarınızın taşınacağı semtteki binanın durumunun asansör kullanmaya uygun olması durumunda aynı şekilde yeni adresinizde de eşyalarınızı asansörle yeni evinize kadar çıkarıp yerleştiriyoruz. Eşyalarınızı yeni evinize yerleştirirken bütün beyaz eşyalarınızın kurulumunu yapıp çalışır hale getiriyoruz. Ağır mobilyalarınızı yerlerine yerleştiriyor. De monte olabilen mobilyalarınızın montajını yapıyoruz. Bütün eşyalarınızın yerleştirme işlemini bitirdikten sonra son bir kontrol geçirdiğimiz evinizi sizlere içinde oturulabilir halde teslim ediyoruz. Lütfen detaylı bilgi için arayın.   

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat