+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Göztepe Evden Eve Nakliyat


Göztepe, İstanbul'un gözde ilçelerinden olan Kadıköy'ün en büyük yeşil alana sahip mahallesidir. İsminin kaynağı olarak bir tepede bulunana Gözcü Baba türbesi gösterilmektedir. Güneyinde Sahil Yolu ve Marmara Denizi, kuzeyinde Merdivenköy mahallesi, doğusunda Erenköy mahallesi ve Caddebostan semti, batısında ise Çiftehavuzlar semti bulunan Göztepe mahallesinin sınırları içerisinde, İstanbul'un en gözde mekanlarından birisi olan Bağdat Caddesinin bir kısmı bulunmaktadır. Bağdat Caddesi üzerinde bulunan yeşil alanların en büyüğü Göztepe mahallesinin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle çok sosyal ve aile sıcaklığı havası vardır.

Ulaşım açısından sıkıntısı bulunmamaktadır. Çünkü hem M4 Kadıköy - Kartal metro hattıyla hem de Göztepe'nin kuzeyinde bulunan D-100 karayoluyla ulaşılması son derece kolay bir semttir. Genel çoğunluğu konut olarak kullanılan araziler içerisinde ticaret ve eğitim için de yer ayrılmıştır. İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi, İlhami Ahmed Örnekal İlkokulu, İlhami Ahmed Örnekal Ortaokulu, Özel Efdal İlkokulu ve Ortaokulu, Fenerbahçe Lisesi ve Türkiye'nin ilklerinden olan pansiyonlu okul yani Göztepe İlköğretim Okulu mahalle içerisindeki başlıca eğitim kurumlarıdır. Özel Göztepe Hastanesi ve Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi mahalle içindeki hastanelerdendir.

Bu kadar yeşil alan olması, eğitiminin kaliteli olması ve ulaşımının kolay olması nedeniyle birçok insanın yer değişikliğini düşündüğü zaman tercihleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır Göztepe. Fakat insanların aklındaki bazı sorular onların yer değiştirmesine zorluk çıkarmaktadır. Ama biz yani Göztepe Evden Eve Nakliyat bu zorlukları ortadan kaldırıyoruz. Sizlere güvenilir, kaliteli ve çok çabuk bir hizmet sunuyoruz. Sizin için evinize kadar gelip taşıması ve paketlemesi zor olan eşyaları paketliyoruz. Sonrasında son teknoloji nakliye sistemi olan asansör sistemini kullanarak geniş iç hacimli kamyonlarımıza yüklüyoruz. Yükleme esnasında eşyalarınızı hareket etmemeleri için sabitliyoruz.

Bu sayede yeni evinize giderken yaşanabilecek çizilme ve kırılma olaylarını en aza indirmiş oluyoruz. Yeni evinize geldiğimizde ise eşyalarınızı yine asansör sistemiyle evinize kadar çıkartıp yerleştiriyoruz. Tüm bu işlemler olmadan önce eşyalarınızın tamamını sigortalatıyoruz. Bu sayede taşıma sırasında meydana gelebilecek kırılma, çizilme, kaybolma, ezilme gibi zararlarınızın tamamı anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından karşılanıyor. Bütün bu kaliteli hizmet ise sizlere çok ufak bir miktara mal oluyor.   

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat