+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Kayışdağı Evden Eve Nakliyat


Kayışdağı, İstanbul’ un en yüksek üç tepesinden birisi olan Kayışdağı’ ndan adını almıştır. Kayışdağı mahallesi, Kayışdağı’ nın kuzeydoğu eteklerine kurulmuş ve buradan genişleyerek yayılmıştır. Kayışdağı’ nın batı tarafında Küçükbakkalköy Mahallesi, doğu tarafında Mimar Sinan Mahallesi, güneybatı kısmında İçerenköy mahallesi, güney taraflarında İnönü ve Büyükbakkalköy, kuzeybatı kısmında Atatürk mahallesi, kuzey bölümünde Mevlana mahallesi ve kuzeydoğu kısmında ise Yenişehir mahallesi vardır.

               Evden eve nakliyat alanında sektörün eğilim belirleyen firmalarından birisi olan şirketimiz, eşyalarınızı evden eve taşımacılık işlemi sırasında ücretsiz olarak sigorta ettirerek sizlere, hizmet kalitesi, güvenilir ve hızlı taşımacılığın yanı sıra sigorta sayesinde ekstra güvence sağlamaktadır. Firmamız aynı zamanda eşyalarınız ve eviniz için ekspertiz hizmetini de ücretsiz olarak sağlamaktadır. Evden eve nakliyat işleminde en önemli konuların başında gelen eşya paketleme ve ambalajlama işlemini büyük bir titizlik ve ciddiyetle yapıyoruz. Böylece eşyalarınızın nakliyat sırasında zarar görmesinin, hasara uğramasının önüne geçiyoruz. Ayrıca eşyalarınızı, en uygun araçlarla naklederek fiyat konusunda ekstra avantajlar sağlıyoruz.

            Eşyalarınızın paketlenmesi işlemi sonrasında, eşyalarınızı binadan seyyar nakliye asansörü ile çıkarılır. Böylece eşyalarınızın merdivenden indirilirken hasar görmesinin de önüne geçmiş oluyoruz. Ayrıca eşyalarınızı yeni adresinizde de evinize asansörle çıkarıyoruz. Yeni evinize getirdiğimiz eşyalarınızı büyük bir dikkat ve titizlikle sizin istediğiniz odalara veya salona yerleştiriyoruz. Beyaz eşyalarınızın montajını yaparak çalışır hale getiriyoruz.

            Eşyalarınızın arasında özel ilgi isteyen, dikkat edilmesi gereken hassas eşyalarınız varsa (piyano, özel tablolar, antika vb.) bu eşyalarınız için özel prosedürler uygulanır ve bu eşyaların paketleme ve nakliye işlemine ekstra dikkat edilir. Böylece siz de çok değerli eşyalarınızın hasar görmeden ve itina taşınmasının vermiş olduğu gönül rahatlığı içerisinde yeni evinize yerleşirsiniz.   

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat