+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Güllübağlar Evden Eve Nakliyat


Kuruluş tarihi çok eski olmayan Güllübağlar Mahallesi 1985 yılından itibaren kurulmaya ve gelişmeye başlamıştır. Esasen Kartal ilçesine bağlı Yayalar köyüne bağlı bir yerleşim birimi olarak kurulan, fakat daha sonra Pendik’ in ilçe olmasından sonra Pendik İlçesinin bir mahallesi olan Güllübağlar önceleri boş bir arazi iken 1985 yılı ile 1999 yılları arasında çok hızlı ve aşırı bir şekilde kentleşmiştir. 1999 yılındaki deprem sonrası ile yapılaşma hemen hemen durmuştur. 

            Güllübağlar mahallesine taşınmak veya Güllübağlar mahallesinden taşınmak isterseniz yapmanız gereken tek şey firmamızı aramaktır. İstanbul’ daki evden eve taşımacılık firmalarının arasında saygın bir yere sahip olan firmamız sizlere en konforlu, hızlı ve kaliteli evden eve nakliyat hizmetinin sunmanın garantisini veriyor. Firmamız eşyalarınızın nakliyesi sırasında, her türlü zarar ve hasara karşı eşyalarınızı ücretsiz olarak sigortalatıyor. Böylece nakliye aracı kaza yapsa bile eşyalarınız güvende oluyor.

            Evden eve taşımacılığın her evresi çok önemlidir. Öncelikle eşyaların paketlenmesi işlemi dikkatli bir şekilde ve eşyaların özelliğine uygun olarak yapılır. Paketleme işlemi sırasında aynı cins eşyalar birlikte paketlenir. Böylece eşyaların zarar görmesinin önüne geçilmiş olur. Ayrıca özel eşyalarınızın nakliyesi için özel işlem uygulanır. Örneğin piyanonuz varsa bu eşya için özel nakliye prosedürleri uygulanır.  

            Eşyalarınızın binadan çıkarılması işleminde seyyar nakliye asansörü kullanırız. Böylece eşyalarınızın binadan çıkarılması sırasında düşürme, çarpma gibi nedenlerle hasar görmesinin önüne geçmiş oluruz. Ayrıca eşyalarınızın yüklenmesi sırasında ağır eşyalar aracın alt kısmına yüklenir. Yükleme yaparken eşyaların arasında boşluk kalmamasına dikkat ederiz. Böylece nakliyat sırasında eşyaların birbirine çarparak zarar görmesinin önüne geçeriz. Eşyalarınızın yeni adresinize çıkarılması sırasında da yine seyyar nakliye asansörü kullanırız. Eşyalarınızı yeni adresinize taşıdıktan sonra beyaz eşyalarınızın montajını yaparak evinizi size teslim ederiz. Lütfen nakliyat hizmetlerimiz, evden eve taşımacılık konusundaki çözümlerimiz ve merak ettiğiniz her türlü sorularınız için arayın.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat