+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Hasanpaşa Evden Eve Nakliyat


İstanbul, Anadolu yakasının en güzel ilçelerinden birisi olan Kadıköy’ ün 21 mahallesi vardır. bu mahallelerden birisi de Hasanpaşa Mahallesidir. Hasanpaşa mahallesinin en önemli özeliklerinden birisi de Kadıköy Belediye Binasını içinde barındırmasıdır. Hasanpaşa mahallesinin güney tarafında Zühtüpaşa Mahallesi, kuzey tarafında Üsküdar İlçesinin mahallesi olan Ünalan mahallesi, doğu tarafında Fikirtepe, batı kısmında Acıbadem ve güneydoğu kısmında ise Eğitim mahallesi vardır.

            Evden eve nakliyat, İstanbul’ un en deneyimli ve köklü firmalarından birisi olan şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Evden eve taşımacılıkta uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile nakliyat konusunda, sektörün gelişmesine katkıda bulunuyoruz. Evden eve nakliyat konusunda müşterilerimize her zaman en iyiyi, en uygun fiyatlara sunuyoruz. Bütün evden eve nakliyat müşterilerimizin eşyalarını nakliyat sırasında ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Evden eve taşımacılık hizmetimizden önce, evinizde eşyalarınız için ücretsiz ekspertiz yapıyoruz. Asansörlü taşımacılık yaparak eşyalarınızın hazar görmesinin önüne geçiyoruz.

            Ayrıca eşyalarınızın çokluğuna ve cinsine uygun nakliyat aracı seçerek eşyalarınızı, en uygun araçla, hızlı ve güvenli bir şekilde naklediyoruz. Eşyalarınızı öncelikle, cinslerine uygun olarak ambalaj ve paket yaparak nakliyeye hazır hale getiriyoruz. Eşyalarınız nakliyeye hazır hale geldikten sonra, bina müsaitse asansörle indirerek araca yükleriz. Eşyalarınız araca yüklenirken ağır ve sağlam eşyalar alta, hafif ve hassas olan eşyalar ise üste gelecek şekilde yüklüyoruz. Eşyaların arasında boşluk kalmamasına dikkat ederek yüklediğimiz için eşyalarınız nakliyat sırasında kesinlikle zarar görmüyor.  

            Eşyalarınızı yeni adresinize bina müsaitse asansörle çıkarıyoruz. Böylece eşyalarınızın binaya çıkarılması sırasında oluşabilecek hasarların önüne geçmiş oluyoruz. Ayrıca eşyalarınızın bina içine çıkarılması sonrasında, beyaz eşyalarınızın montajını yaparak çalışır halde sizlere teslim ediyoruz. Size de yeni evinize zahmetsizce ve yorulmadan taşınmanın keyfini yaşamak kalıyor.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat