+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Kurtköy Evden Eve Nakliyat


Pendik ilçesinin mahallelerinden birisi olan Kurtköy halen İstanbul merkezine oldukça uzak bir semttir. Fakat bu hızla gelişmeye devam etmesi halinde çok kısa bir süre sonra İstanbul’ un yeni cazibe merkezi olması işten bile değildir. Bu nedenle yatırımcıların en gözde inşaat alanlarından birisi olan Kurtköy, Pendik ilçesinin kuzey batısında bulunan Aydos Dağının eteklerinde kurulmuştur. Kurtköy’ ün kuzeyinde Tuzla, batısında Yayalar mahallesi, doğusunda Orhanlı ve Akfırat mahallesi, kuzeyinde ise Sultanbeyli ve Şile ilçesi bulunmaktadır.

            Kurtköy’ ün en önemli özelliği TEM Otoyolunun, Kurtköy içinden geçmesidir. Bu otoyol Kurtköy’ deki gişeler sayesinde D – 100 (E-5) otoyoluna bağlanır. Aynı zamanda Ömerli su havzası ve Ömerli barajı da Kurtköy sınırları içerisinde yer alır. Halen Ömerli su havzası koruma altındadır. Kurtköy belki de İstanbul’ un havası en temiz semtlerinden birisidir.

            Evinizi Kurtköy’e taşımak isterseniz ya da Kurtköy’ den başka bir yere evinizi taşımak isterseniz firmamızı aramanız yeterlidir. Firmamız uzman ve deneyimli personeli ile evinize gelerek, eşyalarınızı en kısa sürede, en uygun materyaller kullanarak eşyalarınızı en sağlam şekilde ambalajlayacaktır. Böylece eşyalarınızın evinizden çıkarılması ve nakliyat aracına yüklenmesi sırasında hasara uğramasının önüne geçmiş oluruz. Ayrıca eşyalarınızı olası bir kaza ihtimaline karşı sigorta ettirerek sizlerin zarara uğramasının önüne geçmeye çalışırız.

            Beyaz eşyalarınızı bulundukları yerden söküp evden eve taşımacılık işlemine hazır hale getiririz. Eşyalarınızı mümkünse asansör kullanarak binadan çıkarır ve araca yükleriz. Yükleme esnasında eşyaların arasında boşluk kalmamasına dikkat ederiz. Böylece eşyaların nakliye sırasında birbirine çarparak hasara uğramasına da müsaade etmemiş oluruz. Eşyalarınızı yeni evinize de yine mümkünse asansörle çıkararak eşyalarınızın hasara uğramasının önüne geçmiş oluruz. Beyaz eşyalarınızın da montajını yaparak evinizi size teslim ederiz.  

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat