+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Topselvi Evden Eve Nakliyat


Kartal’a bağlı 20 mahalleden birisi olan Topselvi aynı zamanda en çok Boşnak göçmeni barındıran mahalledir. Topselvi’ nin güneyinde Yunus, kuzey tarafında Cumhuriyet, bakı kısmında Esentepe ve doğu kısmında ise Yalı mahalleleri vardır. Topselvi’ nin bir farklı özelliği de bir kısmının da Pendik ilçesi sınırları içinde kalmasıdır. Kartal – merkezden doğrudan Topselvi mahallesine minibüs bulunabilmektedir.

            Topselvi aynı zamanda kentsel dönüşümden en çok yararlanacak olana mahalledir. Evinizi Topselvi’ den taşımak veya siz de bu sarı saçlı mavi gözlü çocukların cıvıldadığı mahalleye taşınmak isterseniz bizi aramanız yeterlidir. Çünkü evden eve nakliyat konusunda İstanbul’ un marka firmalarından birisi olan evden eve taşımacılık şirketimiz üst düzey nakliyat anlayışıyla hizmetinizdedir.

            Evinizi taşımak artık çok kolay. Bizi arıyorsunuz, biz de evinize deneyimli eksperimizi, evinizde ücretsiz ekspertiz yapmak üzere gönderiyoruz. Eksperimiz, eşyalarınızın miktarına, büyüklüğüne, özel ambalaj gerektiren eşya olup olmadığına, evinizin yerine ve eşyaları binadan çıkarmak için asansör kullanılıp kullanılamayacağına bakarak gerekli tespitleri yapar.

            Sonrasında evden eve nakliyat konusunda uzun yıllara dayanan deneyimiyle, en hızlı ve kaliteli hizmeti veren personelimiz evinize gelerek eşyalarınızı sağlam, nakliyat sırasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek binadan çıkarılmaya ve araca yüklenerek yeni evinize taşınmaya hazır hale getirir. Bu arada firmamız, her türlü kaza ve hasar ihtimaline karşılık eşyalarınızı ücretsiz olarak sigorta ettirilir. Eşyalarınızı mümkünse asansörle, değilse merdivenler kullanılarak binadan çıkarılarak evden eve nakliyat aracımıza yüklenir. Yükleme esnasında eşyaların arasında boşluk kalmamasına dikkat ederiz. Böylece eşyalarınız nakliye sırasında zara görmez. Eşyalarınızı yeni evinize taşıdıktan sonra, beyaz eşyalarınızın montajı yapılarak eviniz size teslim edilir. Siz de yorulmadan ev taşımanın rahatlığı içerisinde evinize yerleşirsiniz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat