+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Suadiye Evden Eve Nakliyat


İstanbul – Kadıköy’ün en güzel ve denize sahili bulunan semtidir. Suadiye İstanbul’ un fethinden bu yana her daim gözde yerleşim yerlerinden birisi olmuştur ve halen de öyledir. Ünlü Bağdat caddesinin başlangıcı da bu semte yakındır.suadiye Bostancı ve Erenköy arasında, kuzeyde ise Şemsettin Günaltay Caddesi vardır. Suadiye adı, 1900’lü yılların başında Suad Hanım adında bir hanımefendi adına yaptırılan Suadiye Camiinden gelmektedir.

            Suadiye’ den Caddebostan ve Bostancı’ya yürüyerek gidebilirsiniz. Aynı zamanda Kadıköy’ e de 20 dakikada gidebilirsiniz. Suadiye de oturuyorsanız, evinizden çıktığınız anda sizi kuş ve martı sesleri karşılar. Ayrıca ağaçlar ve yeşilliklerle dolu bir semttir Suadiye. Belki de İstanbul en elit ama en güzel ve huzurlu semtidir. Siz de bu semte taşınmak ve burasının huzurlu ve sakin havasını solumak istiyor ama evinizi taşımak zor geliyorsa lütfen bizi arayın.

            Koşuyolu Evden eve taşımacılık konusunda deneyimle eksperimiz evinize gelerek, eşyalarınızın ve evinizin ücretsiz ön keşfini yaparak eşyalarınızın nasıl taşınacağını sizinle birlikte kararlaştırır. Bu işlem sırasında, öncelikle eşyalarınız ve evinizin bulunduğu bina incelenir. Bu çalışma ile birlikte eşyalarınızın nasıl paketleneceği, binadan aşağıya nasıl indirileceğinin keşfi yapılarak nakliyat için yol haritası oluşturulur.

            Yapılan keşif sonrasında, sizin belirlediğiniz gün ve saatte personelimiz evinize gelerek, en uygun malzemelerle eşyalarınızın ambalajlama ve paketleme işlemleri yapılır. Eşyalarınız paketlenirken cam ve kırılacak eşyalar ayrı, sağlam, ağır eşyalar ayrı paketlenir. Böylece eşyaların paketleme, indirme, yükleme, nakliyat ve yeni eve taşınması sırasında hasar görmesinin önüne geçeriz. Göçhan Nakliyat olarak bütün koşuyolu evden eve nakliyat işlerimizde bütün eşyaları sigorta ettiriyoruz. Böylece eşyaların herhangi bir şekilde zarar görme ihtimalinde, siz değerli müşterilerimizin zarar görmesinin de önüne geçiyoruz. 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat