+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Erenköy Evden Eve Nakliyat


Kadıköy’ün simge semtlerinden birisi olan Erenköy, İstanbul’un fethinden günümüze gelen tarihi ile önceden köşk, saray, konak sahibi olanların adını taşıyan apartmanları ile yaşanası bir semttir. Erenköy’ ün batısında Göztepe, güneyinde Caddebostan ve Suadiye, kuzeyinde Sahrayı Cedit semtleri vardır. Erenköy’ ün merkezi ise Ethem Efendi Caddesidir. Erenköy’de hayat bu caddede yaşanmaktadır.

            Erenköy tarihi dokusu, inşaat yapılacak alanının kalmaması gibi nedenlerle nüfus artışı yavaşlayan ve dolayısıyla da sakinleşme trendine giren bir semttir. Sizde bu semte taşınmak isterseniz veya herhangi bir sebeple bu semtten taşınmak isterseniz bizi aramanız ve evden eve taşımacılık hizmeti almak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

            Firmamızın evden eve nakliyat eksperi evinize gelerek ücretsiz ön keşif yapacaktır. Yapılacak olan bu ön keşif sonrasında ev nakliyat ile ilgili detaylar konuşularak evin taşınması sırasında izlenecek rota tayin edilir. Böylece evinizi en hızlı ve çabuk şekilde nasıl taşırız tespit ederiz.

            Evinizde yaptığımız ön keşif sonrasında sizin tarafınızdan belirlenen günde gelerek, eşyalarınızı en uygun ambalaj ve paket malzemeleri ile paketleyerek eşyalarınızın tayınma sırasında hasar görmesinin önüne geçeriz. Ayrıca eşyalarınızın arasında bulunan hassas ve özel işlem gerektiren eşyalarınız için farklı ambalajlama ve farklı yükleme işlemi yaparız. Böylece piyano gibi hassas veya kristal takımlar gibi kırılgan eşyalarınızın hasar görmeden taşınması için gereken hassasiyeti gösterir ve eşyalarınızı yeni evinize sağlam bir şekilde naklederiz.

            Eşyalarınızı paketledikten sonra, bina ve çevresinin müsait olması durumunda eşyalarınızı taşınabilir asansörle indirerek nakliye aracına yükleriz. Böylece eşyalarınız en kısa yoldan, hasara ve zarara uğramadan indiririz. Eşyaları binadan indirmek için asansörün müsait olmadığı durumlarda ise nakliye personelimiz eşyalarınızı en uygun taşıma tekniklerini kullanarak ve indirme esnasında duvar ve merdivenlere sürtmeden indirerek nakliye aracının yanına getirir. Eşyalarınız evden eve nakliyat aracına yüklenerek yeni yerine taşınır. Eşyalarınızın araca yüklenmesi sırasında, aralarında boşluk kalmamasına ve hafif – kırılacak eşyaların üste gelmesine dikkat ederek yükleriz. Böylece eşyalar sarsıntılardan etkilenmez.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat