+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat


Belki de İstanbul’ un en güzel semtlerinden birisidir Koşuyolu. Anadolu yakasında Kadıköy’e bağlı olan bu muhteşem güzellikteki semtte askeri kışlalar, lojmanlar, Validebağ öğretmenevi bulunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul’un yeşillendirilen en önemli semtlerinden birisi olduğu için belki de İstanbul’ un en yeşil semtlerinden birisidir. Tabi bir de son zamanlarda açılan lokantaları, kebapçıları, pastaneleri ile İstanbul’ un gözde yeme içme merkezlerinden biri olma yolunda çok hızlı bir şekilde yol almaktadır. 

            Koşuyolu ulaşımı en kolay semtlerden birisidir. Ayrıca son yıllarda semte akın eden şirketler, modern binalar, işyerleri ile semtin çehresini tamamen değiştirerek modern ve yeşili bir arada barındıran bir konsepte sokmuştur. Siz de Koşuyolu’ na taşınmak veya Koşuyolu’ ndan taşınmak isterseniz sadece bizi aramanız yeterli olacaktır.

            Firmamız bütün Koşuyolu evden eve taşımacılık işlemlerinde ev eşyalarının tamamını nakliyat sırasında hasar görme ihtimaline karşı ücretsiz olarak sigortalatmaktadır. Böylece eşyalarınız güvence altına olmaktadır. Firmamızla irtibata geçmenizden hemen sonra, evinize göndereceğimiz eksperimiz ücretsiz ön keşif yaparak eşyalarınızın ve evinizin durumu hakkında keşif yapar. Bu keşif sırasında eşyalarınızın miktarı, evinizin yüksekliği, eşyaların indirilmesi için asansör kullanılıp kullanılamayacağı, eşyaların içerisinde özel işleme tabi tutulması gereken eşya olup olmadığı (piyano, ağır çelik kasa vb.) tespiti yapılır.

            Sonrasında sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte evinize gelerek eşyalarınızı usulüne uygun yöntem ve malzemelerle ambalajlama işlemine tabi tutarız. Kırılacak ve hassas eşyalarınızı dikkatli ve evden eve taşımacılık sırasında hasar görmeyecek şekilde paketleriz. Sonrasında eşyalarınızı mümkünse asansörle, eğer şartlar müsait değilse merdivenlerden indirerek nakliyat aracına yükleriz. Eşyalarınızı yeni evinize getirip, montajı yapılacak eşyaların montajını yaparak evinizi teslim ederiz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat