+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Ünalan Evden Eve Nakliyat


Ünalan mahallesi, Üsküdar’ın 33 mahallesinden birisidir. Mülki sınırlar açısından bakıldığında güney kısmında Kadıköy’ ün Dumlupınar ve Merdivenköy mahalleleri, batıda Acıbadem mahallesi, kuzey kısmında Küçük Çamlıca, kuzeydoğusunda Cumhuriyet mahallesi, doğu kısmında ise Ataşehir’in Fatih mahallesi ile Örnek mahallesi vardır. aynı zamanda Ünalan mahallesinin güneyinde sınır olarak D 100 karayolu ve kuzey sınırında O – 4 karayolu vardır.

            Ünalan mahallesi İstanbul’un Anadolu yakasındaki en hızlı gelişen ve emsallerine göre en temiz, bakımlı, ağaçlık, park bahçeleriyle en güzel mahallelerinden birisidir. Mahalle halkı, kaybolmaya yüz tutmuş mahalleli kavramını yürüten ender mahallelerden birisidir. İstanbul’un tam ortasında bir vaha görünümündeki bu mahalleye taşınmak isterseniz veya buradan ev taşıtmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bizi aramak olacaktır.

            Ünalan evden eve nakliyat konusunda İstanbul’ un en tecrübeli firmaları arasındadır. Nakliyat öncesi deneyimli teknik personelimiz evinize gelerek ücretsiz ön keşif yapmaktadır. Ön keşif esnasında taşınacak eşyaların analizi, eşyaların nakledileceği araç, eşyaları indirmek için asansör gerekip gerekmediği gibi konular tespit edilir.

            Ünalan Evden eve taşımacılık yaparken öncelikle bütün eşyalarınız en uygun şekilde ambalaj ve paketleme işlemi yapılır. Bu işlem esnasında kırılacak ve hassas eşyalara özenli ve sağlam bir şekilde paketlenerek eşyaların evden eve nakliyesi sırasında hasar görmelerinin önüne geçilir. Ayrıca firmamız her türlü kaza ve hasar riskine karşılık eşyalarınızı ücretsiz olarak sigorta ettiriyoruz.

            Eşyalarınızın ambalaj ve paketleme işlemi bittiğinde, eğer bina ve yol müsaitse eşyalarınız asansörle binadan çıkarılarak indirilir. Böylece eşyaların indirilmesi sırasında duvarlara ve merdivenlere çarparak hasar görmesinin önüne geçeriz. Eşyalar binadan indirildikten sonra, nakliyat aracına dikkatli bir şekilde ve ağır eşyalar alta, hafif ve hassas eşyalar üste gelecek şekilde, aralarda boşluk kalmayacak şekilde yüklenir. Böylece eşyalarınız nakliye sırasında hasar uğramaz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat