+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Kurumsal Şirket Taşımacılığı

Kurumsal Şirket Taşımacılığı


Kurumsal şirket taşımacılığı gerçekten çok karmaşık ve komplike bir işlemdir. Çünkü kurumsal şirket taşımacılığı esnasında hangi eşyanın ne zaman taşınacağına karar vermek, taşınan eşyaların belirle bir sıra ve düzen içerisinde taşımak, eşyaların sarılması, yüklenmesi ve yeni adreslere taşınarak yerleştirilmesi deneyim ve tecrübe gerektirir. Çünkü bu tip geniş çaplı taşımalarda eşyalar belirli bir sıra ile ve çok kısa sürelerde taşınmalıdır ki, şirketin işleyişi ve işleri aksamasın. Şirketin işleyiş ve işlerini aksamaması için içinde taşınma işleminin sırası ve düzeni çok önemlidir.

Kurumsal şirket taşımacılığı esnasında öncelikle firmamız taşınma işleminde hangi eşyanın nasıl taşınacağı, taşınacak olan birimlerin hangilerine öncelik verileceği, taşınma esnasında üretim devam edecek, eğer üretim devam edecekse, üretim yapılan kısımların ne zaman ve nasıl taşınacağı, üretim birimi / birimlerinin taşınma esnasında hangi makinelerin ne zaman taşınacağını koordine etmek, planlamak ve şirket yöneticileri ile işbirliği yaparak taşınmanın en kısa sürede, hızlı ve hasarsız tamamlanmasını sağlamak için teknik personel görevlendirir.

Görevlendirilen teknik personelimiz taşınma işlemi ile ilgili tüm bilgileri toparlar. Taşınma işlemi için gerekli koordineleri kurarak sağlar, taşınma işinde kullanılacak araç cinslerini tespit eder ve belirli bir plan dahilinde taşınma işleminin gerçekleştirilmesi için şirket sahibi / yöneticisi ile son bir görüşme yaparak taşınma işlemi için onay alır. Alınan onay sonrasında araç planlaması yapılar ve taşınma işlemine başlanır.

Kurumsal Şirket Taşımacılığı

Taşınma işlemi şirketin belirlenen ilk biriminden başlanır. Eşyalar, dolaplar, mobilyalar ve diğer malzemeler dikkatli ve hızlı bir şekilde paketlenir. Paketleme esnasında, kırılacak veya hasar görme ihtimali olan eşyaların paketlenmesi daha dikkatli olarak yapılır. Yeni adreste öncelikle açılması gereken eşyalar ayrılır ve işaretlenir. Yeni adreste öncelikle bu işaretlenen eşyalar açılarak şirketin yeni adresinde bir an önce faaliyetlerine başlaması için gerekli tedbirler alınır. Şirketin üretimi devam ederken yapılacak olan taşınma işleminde şirket yetkilileri ile görüşülerek üretimin ne zaman durdurulacağı, üretim bölümünün ne zaman taşınacağı koordine edilerek, üretim kısmı çok hızlı bir şekilde yeni adrese taşınır ve üretimin devamı için eşya ve malzemeler hızlı bir şekilde yerleştirilir. (Teknik ve özel eğitim isteyen eşya ve makinelerin sökülmesi, yeni adreste montajı için, teknik ekip temini şirket yönetimine aittir.)

Şirketin yönetim katının taşınması, şirket yönetim merkezinin bir defada ve mümkün olduğu kadar tek araçla yapılmaktadır. Bu şekilde yönetim katı eşyalarının diğer eşyalarla karışması önlenmekte, şirket yönetimin en kısa sürede ve hızlı bir şekilde çalışmaya ve rutin faaliyetlerine dönmesi sağlanmaktadır. Bu şekilde yapılan taşınmalarda iş ve emek kaybı minimuma indirilmekte, üretime çok kısa bir sürede geçilebilmekte ve şirket kazançlarındaki maddi kayı minimuma indirilmektedir. Kurumsal şirket taşımacılığı hakkında bilgi almak için lütfün arayınız.

Şehir içi Nakliyat