+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı


Nakliyat işi, özellikle değerli eşyaların taşınması ve nakledilmesi işi oldukça dikkat isteyen ve özenle yapılması gereken iştir. Çünkü Villa Nakliyatı diğer ev taşımacılığından farklı olarak, genellikle asansör kullanılmadan yapılır. Ayrıca ev nakliyesine göre çok daha fazla eşya vardır. aynı zamanda villaların dekore edilmesinde kullanılan genellikle değerli ve yarı değerli eşyalar, biblolar, tablolar vb. eşyalar oldukça çoktur.

Villa taşımacılığı konusunda halen piyasanın en önemli firmalarından birisi olan firmamız % 100 güvenilir çalışanları ve yıllarca bu işi yapmış olmanın verdiği deneyimle villanızı taşıyor. Villanızın taşınması esnasında kesinlikle eşyalarınızın zarar görmemesi için çok dikkatli bir şekilde çalışırız. Eşyalarınızın tamamı en güvenli şekilde paketlenir ve zarar görmemesi için sınıflandırılır. Eşyalarınızın sınıflandırılmasını dikkatli bir şekilde yaparız. Bu sayede değerli vazolarınız, biblolarınız ve diğer cam eşyalarınız zarar görmez.

Ayrıca varsa tablolarınız, resimleriniz itina ile korunur ve nakliyeye hazır hale getirilir. Eşyalarınız paketlenirken yapılan işlemlere dilerseniz nezaret edebilir ve yaptığımız işlemleri yerinde görebilirsiniz. Özelliği bulunan ve ayrıca itina gösterilmesini istediğiniz eşyalarınız varsa belirtmeniz halinde bu eşyalarınız için çok daha dikkatli ve özenli bir paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Eşyalarınız dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra nakliye için eşyalarınıza en uygun araç seçilerek yükleme işlemine başlanır. Burada belirtmek gerekir ki, villalarda genellikle asansörle taşıma mümkün olmadığı için, eşyaları merdivenle ve elle taşımak zorunluluğu vardır. Villa taşımacığı esnasında, eşyaların en çok zarar gördüğü an ise, eşyaların elle taşınarak bina dışına çıkarıldığı ve yine elle taşınarak bina içine taşındığı zamanlardır. Elle taşıma konusunda ise firmamızın deneyimli personelleri çok dikkatli ve özenli bir taşıma gerçekleştirerek eşyaların zarar görmesini engellemektedirler.

Villanızın eşyaları, eşyaların özelliğine göre seçilen uygun araçlara yüklenir. Yükleme esnasında azami dikkat ve ihtimam gösterilerek, eşyaların yükleme esnasında zarar görmesi engellenir. Eşyalar araçlara dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirme esnasında ağır eşyalar alt kısma, hafif eşyalar ise üst kısma yerleştirilir. Ayrıca kırılabilecek eşyalar için ayrı ir yükleme prosesi uygulanarak, nakliye esnasında kırılmalarının önüne geçilir.

Villanızın eşyaları yeni villanıza veya evinize mümkünse asansörle, mümkün olmadığı hallerde ise elle taşınarak yerleştirilir. Ağır eşyalarınız, mobilyalarınız (siz taşıma esnasında varsanız sizin gösterdiğiniz yerlere) en uygun yerlere, yerleştirilir. Taşıma işlemi esnasında de monte hale getirilen eşyalar varsa bu eşyaların tekrar montajı yapılarak faal hale getirilir.

Şehir içi Nakliyat