+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Para Kasası ve Piyano Taşımacılığı

Para Kasası ve Piyano Taşımacılığı


Taşımacılık işi çok farklı alanlarda yapılmakta ve tüm meslek dallarında olduğu gibi taşımacılık işlerinde de bazı uzmanlık alanları bulunmaktadır. Bu uzmanlık alanları genellikle, taşımacılık işi yapılan piyasada bilinmektedir. Fakat daha önce taşıma işi yaptırmamış kişi veya kuruluşlar hangi eşyayı kime taşıtacaklarını bilmedikleri için bazen taşıtma işini, işin ehli olmayanlara vermektedirler. Bu da taşınan eşyanın hasara uğraması sonuçlanmaktadır genelde.

Halen taşımacılık sektöründe özellikle ev eşyası ve türevleri konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahip olan firmamız evden eve nakliyatta, para kasası naklinde, piyano taşımacılığında ve değerli ve hassas eşyaların naklinde uzmanlaşmış durumdadır. Özellikle para kasası nakli ve piyano nakli gerçekten uzmanlık isteyen işlerdir. Para kasası güvenlik açısından % 100 güvenilir personelle çalışmak çok önemlidir. Bünyemizde çalışan personelimizin tamamı uzun yıllar firmamız bünyesinde çalışan güvenilir personellerden oluşmaktadır. Bu da firmamız için ayrı bir gurur vesilesidir.

Para kasası taşıma, dikkat ve profesyonellik gerektiren bir işlem olduğu için çoğu zaman vasat taşıma personeli ile gerçekleştirilemez. Bu nedenle daha önce para kasası taşımış, bu işten anlayan personel ile çalışmak zorunludur. Aksi takdirde istenmeyen kazaların meydana gelmesi ve istenmeyen yaralanmaların, hatta ölümlerin meydana gelmesi kaçınılmazdır.

Para Kasası ve Piyano Taşımacılığı

Piyano taşımacılığı diğer tüm eşyaların taşınmasından çok daha farklı proses gerektirir. Çünkü piyano hassas bir müzik aleti olmasının yanı sıra oldukça ağır bir alettir. Bu da taşınması esnasında dikkat edilmediği takdirde ağır yaralanmalara yol açabileceği gibi binlerce liralık piyanonun zarar görmesine yol açabilir. Bilindiği gibi piyanolar iki çeşittir. Kuyruklu piyanolar ve konsol (kısa) piyanolar. Özellikle kuyruklu piyanolar (konser ve Grand) oldukça büyük ve ağırdırlar ve taşınmaları oldukça zor ve müşküldürler. Bu nedenle piyano taşıma işinin acemisi olanlarca taşınmaya kalkıldığında muhtemelen piyano zarar görecektir. Netice itibari ile bu müzik aleti çok da ucuz ve hemen alınıp satılabilen bir şey değildir ve onarımı da gerçekten oldukça pahalıdır. Bu nedenle eğer bir piyanonuz varsa ve taşınması gerekiyorsa “Ne olsa taşırız” zihniyeti ile hareket eden nakliyatçılar yerine, konusunda uzman ve işini bilinçli bir şekilde yapan firmalarla çalışmanız çok yerinde olacaktır. Neticede tecrübe kolay kazanılan bir deneyim değildir.

Para kasası ve piyano taşımacılığında firmamızı tercih etmeniz durumunda, uygun fiyata güvenli bir şekilde nakliye işiniz gerçekleştirilir. Taşınan para kasası veya piyanonuz zara görmez. Her iki eşyanızı da istediğiniz yerden alarak, istediğiniz yere nakledebiliriz. Lütfen detaylar ve hizmetlerimiz için iletişime geçiniz.

Şehir içi Nakliyat