+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Artan refah seviyesi, milli gelirdeki artış, gelirdeki düzelmeler ve ev yapacak arazilerin çok pahalı olması nedeni ile insanlar genellikle apartman tipi evlerde yaşamaya başladılar. Bunun sonucu olarak de ev eşyalarının evlere çıkarılması, evlerden aşağıya indirilmesi gerçek bir eziyete dönüştü. Özellikle 2000 yılı öncesi yapılan binalardaki düzensizlikler, müteahhitlerin yerden kazanmak ve inşaattan tasarruf etmek amacıyla merdivenleri dar yapmaları nedeni ile eşya çıkarıp indirmek çok zordu. Eşyaların evlerden indirilmesi veya evlere çıkarılması çok zordu ve genellikle siz ne kadar dikkat ederseniz edin mutlaka birkaç beyaz eşyanız, mobilyanız mutlaka zarar görüyordu.

Gelişen teknoloji ile birlikte yüksek ayaklı, ağır yüklere dayanıklı asansörler geliştirilmiştir. Bu asansörlerin ilham kaynağı olan yangın merdivenlerinin çalışma prensibi ile aynı çalışma prensibine sahip olan asansörlerle birlikte ev eşyası veya yüksek yerlerden eşya ve malzeme indirmek veya yüksek yerlere eşya ve malzeme çıkarmak eziyet olmaktan çıkmıştır.

Nakliyat firmamıza ait asansörler, halen piyasadaki yük ve eşya indirip çıkarmakta kullanılan asansörlerin en kalitesidir. Yüksek kaldırma ve taşıma kuvveti, yüksek taşıma kapasiteli motoru, kalite çelikten imal edilmiş ayak, kılavuz ve bomu ile bütün yüklerin altından kalkabilecek kapasiteye sahiptir. Asansörlerimiz zeminde dört ayak üstüne oturan platformu, dengeli yapısı 50 m.lik bomu ile her türlü yükseklikteki binalara uzanabilmekte ve her türlü ağırlıktaki eşyalarınızı güvenli bir şekilde binadan indirmekte veya binaya çıkarılabilmektedir. Bu sayede tüm eşyalarınızı zahmetsizce ve hiçbir hasara uğramadan yükleyebilmekteyiz.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemizi, teknoloji ile birleştirerek oluşturduğumuz paketleme / ambalajlama sitemi ve asansörle yüksek binalardan eşya indirme konusunda müşteri memnuniyetinde ilk sıralarda olmanın gururunu yaşıyoruz. Halen bünyemizde bulunan asansörlerimizi, konunda deneyimle ve tecrübeli personelimiz titizlikle kullanmaktadır. Asansörlerin kullanılması esnasında önce emniyet, önce güvenlik prensibi ile hareket ederek, sadece kendi personelimizin değil çevrede bulunan bütün canlıların emniyetini ve güvenliğini sağlamayı hedefliyoruz. Bu nedenle de kesinlikle insan kaynaklı kazalara meydan vermemekte ve taşıdığımız eşyaların değerini bilerek hareket etmekteyiz. Asansörlü evden eve taşıma ile ilgili bilgi almak için lütfen arayınız.

Şehir içi Nakliyat