+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat


Gelişen Türkiye ile birlikte insanların gelirleri ve buna orantılı olarak da refah seviyeleri de arttı. İnsanlar artık az enerji ile çok iş yapmak, fazla yorulmadan ve konforlu bir yaşam arzuluyorlar. Buna bağlı olarak da tüm sektörlerde insanları çok daha fazla rahat ettirme, yüksek kalitede hizmet ve lojistik destek alanında büyük gelişmeler meydana gelmektedir.

Hizmet sektörünün belki de en yavaş ve en kararlı biçimde gelişen ayağı nakliyat sektörüdür. Nakliyat sektörü, özellikle evden eve nakliyat sektörü teknolojik alanda meydana gelen gelişmelerin ışığında ve gelişen refah algısını da önüne katarak gelişmekte ve yeni hizmetlerle müşterilerine çok farklı hizmet sunmaya gayret etmektedir.  

Evden eve nakliyat konusunda, rakiplerine oranla kendisini geliştirmek için çok büyük çabalar sarf eden ve bu çabasında da başarılı olan firmamız 21. yüzyılın gerektirdiği tüm teknolojik gelişmeleri bünyesinde barındırmaktadır. Örneğin ev eşyası yüklemesinde çalışan tüm personelimiz mutlaka eğitimden geçirilerek ev eşyası paketleme, sarma ve ambalajlama konusunda uzman seviyesine getirilmektedir. Ayrıca araçlarımızda bulunan GPS sayesinde eşyalarınızın nerede olduğunu çok rahat bir şekilde takip edebilmekteyiz. Yol şartlarını günü gününe takip etmek, yol ve hava durumunu devamlı takip ederek, bütün dostlarımızın (bizim için müşteri yoktur dostlarımız vardır), eşyalarının sağlam bir şekilde ve tam zamanında yerine ulaşması yine firmamızın hizmet anlayışı ve firma prensibidir.

Evden Eve Nakliyat

Halen Türkiye’nin birçok yerinde Evden Eve Nakliyat konusunda hizmet vermeye çalışan firmaların bulunması ve bu firmaların müşteri bulabilmek için her şeyi yapmaları ve maliyeti düşürmek için hizmet kalitesinden ödün vermeleri sonucunda birçok müşteri mağdur olmuş ve haksız kayıplar yaşamışlardır. Firmamız tüm bu olumsuzlukların önüne geçebilmek ve % 100 müşteri memnuniyetini karşılamak için çok titiz ve hasiyetle çalışmaktadır. Bunun sonucunda yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyata sağlamaktayız.

Ayrıca tüm  Evden Eve Nakliyat  işlemlerinde eşyaya, taşınacak yere ve taşımayı yapacak araca uygun modern paketleme çözümleri ile müşterilerimizin eşyalarının hasarsız bir şekilde nakletmekteyiz. Tüm Evden Eve Nakliyat işlemlerimizde önce müşteri memnuniyeti ilkesinden hareket ederek, gerekirse karımızdan feragat ederek, en iyi hizmeti, en iyi personelle ve eşyalara en uygun araçlarla sağlamaktayız. Tüm bu gayretlerimizin sonucunda müşterilerimizin sıcacık bir teşekkürü ve eşyalarının hasarsız ve zamanında taşınmasından doğan memnuniyetleri en büyük kazancımız olarak görmekteyiz.

Evinizi mi taşıtmak istiyorsunuz. Lütfen arayın ve eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz şekilde vereceğiniz yeni adresinizde hazır bulun. Profesyonel paketleme personelimiz eşyalarınızı büyük bir titizlik içinde paketleyip, yüklemeye ve taşınmaya hazır getirir. Oturduğunuz evin durumuna göre eşyalarınız asansör sistemi ile merdiven duvarlarına çarpmadan, kırılmadan, çizilmeden ve hasara uğratılmadan aşağıya indirilir. Eşyalarınızın durumuna ve çokluğuna göre nazır edilen araçlara yüklenerek, tüm eşyaların düzgün bir şekilde yüklenip yüklenmediği , aralarda boşluk kalıp kalmadığı kontrol edilerek yola çıkarılır. 

Eşyalarınız yola çıkmadan önce dilerseniz şirketimiz tarafından, dilerseniz kendiniz eşyalarınızı sigorta ettirerek, ekstra korumaya alabilirsiniz. Bu şekilde eşyalarınız olası her türlü tehlikelere karşı korunmuş olur. Eşyalarınız kaza vb. gibi önceden hesap edilemeyen olası olaylara karşı güvence altına alınmış olur. Bütün eşyalarınızın tamamı hasara uğrasa, hatta tamamen kullanılamaz hale gelse bile sigortanız olduğu için tüm zararınız, sigorta şirketi tarafından tazmin edilir.

Firmamız Evden Eve Nakliyat konusunda halen Türkiye’ nin en saygın ve yetkin kurumlarından birisidir. Biz kesinlikle şunun bilincindeyiz ve unutmuyoruz. SİZ VARSANIZ BİZ VARIZ VE BİZ SİZİN İÇİN VARIZ.

Şehir içi Nakliyat