+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Amasya Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Amasya, Karadeniz’ e kıyısı olmayan bir kenttir. Fakat Karadeniz bölgesinin Orta kesiminde bulunur. Amasya’nın doğusunda Tokat, Güneyde Tokat ve Yozgat, Batıda Çorum ve Kuzeyde Samsun illeri vardır. Amasya’ nın altı ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerden en ünlüsü Merzifon’ dur. Osmanlı Paşalarından Kara Mustafa Paşa bu ilçedendir.  İl merkezi oldukça gelişmiştir. Ev kiraları Türkiye’ nin batısına göre normal sayılabilecek bir aralıkta seyretmektedir.

Kışları soğuk geçtiği için evler yoğunluklu olarak kaloriferlidir. Isınma genellikle kömürle yapılmaktadır. Amasya’ da Amasya Üniversitesi halen eğitim ve öğretime devam etmektedir. Amasya aynı zamanda şehzadeler şehridir. Bu yönüyle de Osmanlı İmparatorluğu zamanından bu yana devamlı medeniyetlerin beşiği olmuş ve sürekli olarak ilgi çekmiş bir ildir. Amasya’ da ev kiraları merkezde normalin biraz üstünde olsa da şehrin kenarlarına doğru kira fiyatları düşme eğilimi göstermektedir. Amasya’nın altı ilçesi vardır. bu ilçelerin Amasya merkeze uzaklıkları sırası ile;

  1. Göynücek 46 km
  2. Gümüşhacıköy 68 km
  3. Hamamözü 90 km
  4. Merzifon 46 km
  5. Suluova 27 km
  6. Taşova 48 km dir.

Amasya’ nın komşularına olan uzaklıkları ise Çorum: 92 km, Samsun: 131 km., Tokat: 114 km, Yozgat:: 196 km. dir. İstanbul’ dan Amasya’ ya gelmek için; Gebze, İzmit, Sakarya, Düzce, Bolu Gerede’den sonra Karadeniz tarafına doğru, Tosya, Kargı, Osmancık, Merzifon ve Suluova güzergahını takip etmek gerekir. Bu güzergah İstanbul – Amasya arasındaki en kısa güzergahtır ve uzunluğu 671 km.dir.

Amasya’ ya taşınmak mı istiyorsunuz. Tayininiz mi çıktı. Evinizin eşyalarını güven ve huzur içerisinde emanet edebileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz. Doğru yerdesiniz. Firmamız evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra eşya depolama hizmeti de vermektedir. Eşyalarınızı güvenle depomuza bırakabilirsiniz. Yoksa halen oturduğunuz evi boşaltacaksınız ama yeni bir ev bulamadınız ve eşyalarınızı kısa bir süreliğine depolamak sonra da Amasya’ ya mı göndereceksiniz. Firmamız eşyalarınız ile igili her türlü sorununuza çözüm bulur.

Eşyalarınızı dış etkilerden koruyacak ve nakliye esnasında hasar görmeyecek şekilde paketler ve ambalaj yaparız. Dilerseniz sizin istediğiniz süre kadar depolarımızda bekletir sonra da istediğiniz yere naklederiz. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz yanı sıra ; villa taşımacılığından tutun da, şehirler arası nakliyat işleri, kurumsal şirket taşımacılıkları, dershane taşımacılığı, banka, hastane, tekstil taşımacılığına kadar, birçok hizmet sunmaktayız. Lütfen bilgi için arayınız.

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat