+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Tokat Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Pekmezi ve kebabı ile ünlü olan Tokat’ ın Doğusunda ve Güneyde Sivas, Kuzeyde Samsun, Kuzeydoğuda Ordu, Güneybatıda Yozgat ve Batıda Amasya ile çevrilidir. Tokat’ ın

 1. Almus
 2. Artova
 3. Başçiftlik
 4. Erbaa
 5. Niksar
 6. Pazar
 7. Reşadiye
 8. Sulusaray
 9. Turhal
 10. Yeşilyurt
 11. Zile

Olmak üzere on bir ilçesi vardır. Tokat’ ta halen eğitim ve öğretime devam Gaziosmanpaşa Üniversitesi, kentin sosyal ve kültürel havasına çok büyük katkı sağlamaktadır. Kiralar fiyatları  genellikle şehrin merkezinde artış göstermekle birlikte kenar mahallelere doğru gidildikçe azalma  eğilimi göstermektedir.

Tokat’ a karayolu ile uyaşım oldukça kolaydır. Yolun hemen hemen tamamına yakını duble yoldur.  Tokat – Ordu arası: 219 km., Sivas: 107 km., Samsun: 213 km., Yozgat: 206 km., Amasya: 117 km. dir. Tokat’ ın ilçeleri ile arası Almus: 34 km., Artova: 38 km., Başçiftlik:82 km.,  Erbaa:81 km.,  Niksar:52 km.,  Pazar:28 km., Reşadiye:89 km.,  Sulusaray:67 km., Turhal:46 km., Yeşilyurt:55 km. ve   Zile: 62 km.dir.

İstanbul’ dan, Tokat’a gitmek için sırası ile;Gebze, İzmit, Sakarya, Düzce, Bolu, Gerede, Çankırı, Tosya, Kargı, Osmancık, Merzifon, Suluova, Amasya ve Turhal’ dan geçmek gerekir. Her türlü evden eve nakliyat işleriniz, ofis taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, villa taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, şehirler arası nakliyat işleriniz itina ile yapılır. Eviniz mi taşınacak, eşyalarınızı çok dikkatli ve özenli bir şekilde paketler, sağlam bagajlar haline getiririz. Oturduğunuz eviniz yüksekse ve asansörle çalışılabilecek nitelikteyse, eşyalarınız kesinlikle asansörle indirilir.

Önceden yapılan ekspertizle, eşyalarınız için en uygun araç belirlenir (araç ne kadar büyük olursa fiyatı da o kadar fazla olur). Eşyalarınız dikkatli bir şekilde, aralarda boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilir. Bu şekilde yolda seyir halinde sarsıntı nedeni ile eşyaların hasar görmesine müsaade edilmez. Beyaz eşyalarınız dikkatlice yerinden sökülerek ve sağlam bir şekilde araca dikkatle yüklenir. Yükleme sırasında çizilmelere karşı dikkatli olunur. Ev eşyalarınızın ve diğer ürünlerinizin nakliyesinde kullanılan araçlarımızın tamamı en yeni model araçlar olup, şoförlerimizin tamamı deneyimli ve usta şoförlerdir.

Eşyalarınız nakli için dilerseniz, kendiniz de eşyalarınızı sigorta ettirebilir ve yolda meydana gelebilecek kazaları ve riskleri minimuma düşürebilirsiniz. Ev eşyalarınızı yeni adresinizdeki evinize getirip dikkatle ve hasar vermeden yerleştiririz. Beyaz eşyalarınızın montajını yaparak çalışır hale getiririz. Ağır mobilyalarınızı bulunmaları gereken yerlere yerleştirir ve evinizi o şekli ile sizlere teslim ederiz. Lütfen detaylı bilgi için arayınız.

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat