+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Rize Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Rize, Karadeniz’ e sahili bulunan ve Türkiye’ nin kuzeydoğusunda yer alan bir şehrimizdir. Bu şehrimiz Karadeniz’ inde doğusunda yer alır. Rize, Batıda Trabzon, Doğuda Artvin, Güneybatıda Bayburt, Güneyinde Erzurum illeri ile çevrilidir. Türkiye’ nin en çok yağmur yağan bölgesindedir. Türkiye’ nin çay ihtiyacının hemen hemen tamamı burada yetiştirilen çaylarla karşılanır. Son zamanlarda Kiwi yetiştirilmeye de başlandıysa da genel olarak halk çay yetiştiriciliği, balıkçılıkla karşılar. Tabi bunların yanı sıra diğer ekonomik değerleri de unutmamak gerekir.

Rize’ de halen eğitim ve öğretime devam eden Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi şehrin sosyal ve kültürel hayatına oldukça çok katkı sağlamaktadır. Rize’nin;

 1. Ardeşen
 2. Çamlıhemşin
 3. Çayeli
 4. Derepazarı
 5. Fındıklı
 6. Güneysu
 7. Hemşin
 8. İkizdere
 9. İyidere
 10. Kalkadere
 11. Pazar

Olmak üzere 11 ilçesi vardır. Bu ilçelerin merkeze uzaklığı: Ardeşen:43 km., Çamlıhemşin:40 km., Çayeli:19 km, Derepazarı: 8 km., Fındıklı:43 km., Güneysu: 8 km., Hemşin:31 km., İkizdere: 26 km., İyidere: 12 km., Kalkadere: 12 km. ve  Pazar: 35 km. dir.

Rize’nin sahilde ve deniz gören evlerinin kiraları biraz yüksek olsa da, şehrin iç kesimlerine doğru fiyatlar normale dönmektedir. Şehirde ev sıkıntısı çok fazla olmamakla beraber özellikle memurların tayin dönemlerinde, bazen kiralık ev bulmakta biraz da olsa zorlanılmaktadır.

İstanbul’ den Rize’ ye gitmek için; Gebze, İzmit, Sakarya, Düzce, Bolu, Gerede ve oradan Karadeniz tarafına dönüp, Kargı, Merzifon, Samsun, Ünye, Ordu, Görele, Trabzon, Sürmene ve Of güzergahından geçmek gerekir. Rize’ ye gidilebilecek en kısa yoldur.

Rize’ ye tayininiz çıktı ve siz evinizi nasıl taşıyacağınızı bilemiyorsunuz. Kendinizi sıkıntıya sokup dert etmeyin. Ve taşınma işini bize bırakın. Biz uzun yıllara dayanan tecrübemizle ve deneyimli personellerimizle evinizi sizin yerine güzelce sarar,paketler, ambalajlar, hazırlayarak, zarar vermeden taşırız. Hem de en uygun fiyata.

Deneyimli personelimiz, eşyalarınızı sağlam ve düzgün bir şekilde taşınma için en uygun hale getirir. Asansörle dikkatli bir şekilde aşağıya indirdiğimiz ev eşyalarınızı, evden eve nakliyat aracımıza itina ile yerleştiririz ki eşyalarınız yolculuk esnasında sarsıntıdan ve diğer faktörlerden etkilenip hazar görmesin. Bütün eşyalarınızı yeni adresinize taşıdıktan sonra, tekrar bütün eşyalarınızı yerli yerine koyar, beyaz eşyalarınızı faal hale getirir ve evinizi size bu şekli ile teslim ederiz. Lütfen Evden Eve Nakliyat, Eşya Paketleme (Ambalajlama), Eşya Depolama, Ofis Taşımacılığı, Villa Taşımacılığı, Şehirler Arası Nakliyat ve diğer hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için arayınız.

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat