+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Sinop Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Orta Karadeniz’ in şirin şehirlerinden bir tanesidir. Nüfus yoğunluğu olarak çok fazla bir nüfus yoğunluğu yoktur. Ama özellikle yaz aylarında nüfusu artış gösterir. Yapılaşmanın oldukça düzenli olduğu kentin gecekondu bölgesi yok gibidir. Türkiye’ nin en ünle cezaevi ve bu cezaevinde yatan ünlü mahkumları ile ünlüdür. Halen Kültür ve Turizm Bakanlığınca bir kısmı müzeye çevrilen Sinop’un bu ünlü Cezaevinde, Ünlü şair Sabahattin Ali, “Başın Öne Eğilmesin Aldırma Gönül Aldırma” şiirini yazmıştır.

Sinop aynı zamanda Karadeniz’ e kıyısı olduğu için turizmle de yakından alakalı bir kenttir. Şehrin merkezi oldukça temiz ve düzenlidir. Ev kiraları genellikle ortalama bir seviyede seyrederken, sahile doğru yaklaştıkça kiralar artış gösterir.

Sinop, doğuda Samsun ili, Batıda Kastamonu ve Güneyde Çorum illeri ile çevrilidir.

Samsun: 168 km.

Kastamonu: 192 km.

Çorum 307 km. mesafededir.

Sinop’ un ;

Ayancık: 47 km.

Boyabat:69 km.

Dikmen:42 km.

Durağan: 67 km.

Erfelek: 25 km.

Gerze: 24 km.

Saraydüzü: 81 km.

Türkeli 68 km

olmak üzere sekiz ilçesi vardır. Bu ilçelerden Dikmen, Gerze, Ayancık, Erfelek ve Türkeli’nin sahile sınırı vardır. 

 Evinizi Sinop’ a mı taşımak istiyorsunuz. Evden eve nakliyat için taşımacılık firması mı arıyorsunuz. İşte tam yerindesiniz. Tecrübeli personeli, son model ve bakımlı araçları, deneyimli uzun yol şoförleri ile her türlü ev eşyanız taşırız. Eşyalarınızı evinizde en kaliteli malzemelerle ambalaj yapıp paketleyerek, çekme asansörlü ev ve eşya taşıma sistemimizle eşyalarınıza en ufak bir zarar vermeden araçlarımızı yüklüyoruz. Eşyalarınız (evinizin yüksekliği ve asansörün yaklaşma istikametinin bulunması halinde) asansörle aşağıya indirilir. Bu sayede merdivenlerden indirilmesi esnasında oluşabilecek tüm hasarların önüne geçilir. Eşyalarınız araçlara yüklenirken kesinlikle arada boşluk bırakılmadan yüklenir ve yolda nakliyat esnasında sarsıntıdan zarar görmemesi sağlanır.

Tüm eşyalarınız yüklendikten sonra, seyir esnasında trafik kurallarına ve hız limitlerine riayet ederek eşyalarınız yeni adresinize ulaştırılır. Beyaz eşyalarınızın montajı yapılır. Ağır mobilyalarınızın yerlerine yerleştirilmeleri sağlanır size de yeni evinizde yorulmadan taşınmanın keyfini çıkarmak kalır. Lütfen evden eve nakliyat, eşya depolama ve diğer bütün hizmetlerimiz için lütfen telefon destek hattımızı arayınız. Sizlere hizmetlerimizle ilgili olarak bilgi vermekten mutlu oluruz.

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat