+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat


6. yüzyılın başlarına kadar dayanan tarihiyle Sultanbeyli, İstanbul'un bir ilçesidir. Çok uzun yıllar boyunca Roma ve Bizans imparatorluklarının yönetiminde kalmıştır. Osmanlı'nın Sultanbeyli'yi fethetmesine yardımı dokunan Aydos Kalesi'nin kalıntıları hala fetih zamanının izlerini taşımaktadır.

Sultanbeyli ilçesinde toplamda 15 tane mahalle bulunmaktadır. 1985 yıllarında nüfusu 3600 olan bu ilçe o zamanlarda yeni bir yerleşim yeri olduğu için çok hızlı bir şekilde gelişmiş ve çok fazla göç almıştır. Şuandaki nüfusu ise 309.347 dir. İstanbul'un en yüksek dağı Aydos Dağı ve Teferrüç Dağı arasında kalmaktadır. Ayrıca Paşaköy, Samandra ve Kurtköy üçlüsünün arasındaki alanda yer almaktadır.

Tem karayolu ilçenin ortasından geçtiği için ulaşımı çok kolaydır. Bu nedenle çok canlı bir ilçedir. İnsanlar bakımından çok kalabalıktır. İl merkezine de çok yakındır. Şehir merkezine 37 kilometre olması bütün ihtiyaçlarınızı çok rahat karşılayabilmenizi sağlar. Sultanbeyli evden eve taşımacılık firmamız sizlerin istediğiniz yerde yaşamanız için sizlere yardımcı olmaktadır.

Sultanbeyli evden eve taşımacılık şirketimiz sizlerin hiçbir sıkıntı yaşamadan istediğiniz yere taşınmanızı sağlar. Aklınızda bulunan bütün sorularınıza da yanıt verebilmektedir. Sultanbeyli evden eve taşımacılık sizlere güvenilir, hızlı ve profesyonel bir hizmet sunar. Firmamız güler yüzlü ve tecrübeli kadrosuyla evinize kadar gelip eşyalarınızın tamamını güzelce paketlemektedir. Beyaz eşyalarınızı özenle söküp kutulara koyar, kırılma ihtimali olan eşyalarınızı güzelce sarıp kolilere koymaktadır. Paketlenen eşyalarınızı ise geniş yer imkanı olan taşıma araçlarına koyarak yeni evinize taşımaktadır. Bununla da kalmayıp yeni evinize getirdiğimiz eşyaların hepsinin montajını yapmaktadır.

Sizlere sunduğumuz bu hizmetler sırasında yaşanabilecek sorunlar sonucunda eşyalarınızın zarar görme veya kaybolma ihtimaline karşılık olarak eşyalarınızın tamamını sigortalamaktadır. Güler yüzlü ve profesyonel personeliyle, sizlere hızlı ve güvenilir hizmet veren Sultanbeyli evden eve taşımacılık bu hizmetlerinin karşılığı olarak sizlerden çok düşük bir ücret talep etmektedir. İstediğiniz yere güvenilir, hızlı ve profesyonel br şekilde taşınabilmek için bizlere başvurun. Ayrıntılı bilgi alabilmek için internet sitemizden bizlere ulaşınız.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat