+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Trabzon Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Karadeniz sahilinin en büyük kenti, Türkiye’ nin de büyüklük olarak 29 sıradaki şehridir. Doğu Karadeniz’ de yer alır. Coğrafya olarak muhteşem güzelliklere sahip olan şehrin her bir köşesi ayrı bir güzelliğe sahiptir. Sırtını Zigana dağlarına yaslayan şehrin toprak olarak yüzölçümü azdır.

Trabzon Karadeniz’ de bulunan iki büyükşehir7 den birisidir. Aynı zamanda Şehzadeler şehri olarak bilinen şehir aynı zamanda antik Çağlardan kalma bir şehirdir. Kentin en önemli ve ünlü antik yapılarından birisi olan Sümela Manastırı halen dünyanın en çok turist çeken yapılarından birisidir. Osmanlı İmparatorluğu döneminde birçok şehzadeye ev sahipliği yapan şehrin en önemli tarihi ismi daha sonra tahta geçen Şehzade Selim (Yavuz Sultan Selim) dir.

Trabzon’ da Türkiye’nin sayılı üniversiteleri arasında bulunan  Karadeniz Teknik Üniversitesi bulunmaktadır. Ayrıca 5 adet müze, iki adet tiyatro, sekiz adette büyük çaplı alış veriş merkezi bulunmaktadır. Kentte her tarafa ulaşım bir hayli kolaydır. Halen belediye tarafından “Takkart” ile bütün ulaşım araçlarına binilebilmektedir. Trabzon; Giresun, Gümüşhane, Bayburt ve Rize ile komşudur. Trabzon’un 17 ilçesi vardır. Bu ilçelerin 9’ u 114 km. uzunluğundaki sahil şeridi boyunca sıralıdır. Batı-Doğu ya göre sırası  ile Beşikdüzü, Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Akçaabat, Yomra, Arsin, Araklı, Sürmene ve Of ilçeleridir. Diğer ilçeler Tonya, Düzköy, Şalpazarı, Maçka, Köprübaşı, Dernekpazarı, Hayrat, Çaykara sahilden uzaktadır.  

Trabzon ile İstanbul: 1070 km., Ankara; 752 km., Adana; 851 km., İzmir: 1331 km., Bursa: 1081 km., Antalya: 1237 km. dir.

Evinizi Trabzon’ a taşımak istiyorsunuz ve evden eve nakliyat firması mı arıyorsunuz. O halde doğru adrestesiniz. Ev taşımacılığında Türkiye’ nin en tecrübeli ve güvenilir firmalarından birisi olan firmamız evinizi, hiçbir eşyanıza zarar vermeden paketliyor, eşyalarınızı asansörle aşağıya indirerek eşyalarınıza en uygun araca yükleyerek, tecrübeli şoförlerimizin kullandığı, yeni ve bakımlı araçlarımızla naklediyoruz.

Eşyalarınızı paketlerken kesinlikle nakliye esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek, aracın içresine dikkatli bir şekilde ve arada boşluk kalmayacak şekilde yerleştirip sağlamca birbirine tutturuyoruz. Nakliye esnasında sarsıntıdan zarar görmesin diye kesinlikle yasal hız limitlerine riayet ederek şehre ulaştırıyoruz. Naklettiğimiz eşyalarınızı, güzelce açıp kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. Beyaz eşyalarınızın montajını yaparak çalışır hale getiriyoruz ve evinizi size oturulabilir halde teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat