+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Adana Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Adana, Çukurova’ nın tam ortasında sanayi ve tarım konusunda Türkiye’ nin en önemli kentlerinden biridir. Büyüklük olarak Türkiye’ nin sıralamada 6.nci ilidir. Nüfusu 2.500.000 üzerinde olan şehir Seyhan nehrinin kenarına kurulmuştur. Ekonomisi hem tarım hem de sanayiye bağlı olan Adana aynı zamanda önemli turistik değerlere sahip olması nedeni ile de cazibe merkezidir. Pamuk ve pamukçuluğun başkenti olan Adana, Akdeniz’e  30 km. mesafededir. Adana’da aynı zamanda Türkiye’ nin en önemli üniversitelerinden birisi olan Çukurova Üniversitesi vardır. ayrıca yeni kurulan Bilim ve Teknoloji Üniversitesi de ulunmaktadır.

Adana Çukurova’nın tam ortasında bulunması nedeni ile aynı zamanda etrafında bulunan Osmaniye, Mersin ve Hatay illerinin de ekonomik gelişimine katkı sağlar. Aynı zamanda bu illerin de katılımıyla birlikte bölgenin en büyük metropolitanı olma özelliğine sahiptir.

Adana bölgenin cazibe merkezi olması nedeni ile inşaat alanında çok büyük gelişmeler göstermiştir. Bu sebeple sürekli olarak yeni evler ve apartmanlar yapılmaktadır. Bu nedenle Adana’da ev sıkıntısının bulunmadığını ve rahatlıkla istenilen özelliklerde ev bulmanın mümkün olduğun söyleyebiliriz. Şehrin tabii olarak kenar mahallelerinde kiralar düşükken merkeze doğru yaklaştıkça kiralar ve ev fiyatları artış göstermektedir. Ayrıca yine şehrin en elit merkezi olarak da tabir edebileceğimiz Baraj Yolu semtinde ev fiyatları ve kiraları, şehrin diğer yerlerine göre oldukça pahalıdır.

Adana’ya evinizi mi taşımak istiyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz. Ev taşıma konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyime sahip firmamız evinizi Adana’ nın istediğiniz her yerine taşırız. Sadece bize Adana’ daki yeni evinizin adresini vermek ve yorulmadan, sıkılmadan ve evimi nasıl toplarım diye düşünmeden rahatça yeni adresinize taşınmak.

Deneyimli personelimiz evinizin bütün eşyalarını dikkatli bir şekilde toparlayıp uygun ambalaj malzemeleri ile ambalajlar ve paketler. Eşyalarınızı bulunduğu evden ambalajlama ve paketleme işleminden sonra mümkünse asansörle, mümkün değilse kas kuvveti ile aşağıya indiririz. Eşyalarınızın büyüklüğüne ve çokluğuna en uygun araca yükler. Eşyalarınız araca yüklenirken kesinlikle yolda seyir halindeyken sarsılmayacak şekilde istif edilir. Çünkü eğer doğru istif edilmezse eşyaların sarsıntıdan ve birbirine çarpmaktan dolayı hasar görebileceğini çok iyi biliyoruz. Eşyalarınızı araca yerleştirirken aralarda boşluk kalmayacak şekilde istif ederiz.

Eşyalarınızı yeni adresinizdeki evinizi yerleştirir, mobilyalarınızı, yatak odanızı ve beyaz eşyalarınızı montajı yapılmış, yerli yerine kurulmuş olarak yerleştirir ve evinizi size bıraktığınız gibi teslim ederiz. Size de evinizde rahatça ve yorulmadan oturmanın keyfini yaşarsınız.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat