+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Adıyaman Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Türkiye’ nin en hızlı gelişen illerinden birisidir. Nemrut Dağı ile ünlü olana ilin geçim kaynağı hayvancılık ve tarımdır. Ayrıca yeni yeni gelişmeye başlayan sanayisi ile kent komşusu olan K. Maraş ile birlikte hızlı bir gelişme sürecine girmiştir. Adıyaman aynı zamanda yüksek turizm potansiyeli bulunan ve yılın her mevsimi turist çekebilen değerleri ile kültür turizminde yeni cazibe merkezlerinden birisi olma yoluna girmiştir. Şehrin en önemli özelliklerinden biriside Atatürk Baraj Gölünün bir kısmını sınırları içinde bulundurmasıdır. Aynı zamanda Gölbaşı ilçesinde, ilçe merkezindeki gölü ile ayrı bir güzelliğe sahiptir.

Adıyaman aynı zamanda doğu, batı birbirine bağlayan karayollarının üzerinde bulunması nedeni ile karayolu açından oldukça gelişmiştir. Hemen her yerden kolayca ulaşılabilen Adıyaman’a mı taşınacaksınız. Evinizi mi taşıyacaksınız. Merak etmeyin ve bize güvenin. Sizin için evinizi sadece Adıyaman’ a değil, ilin bütün ilçelerine de taşırız. Adıyaman’ ın ;Samsat ilçesi,  Kâhta ilçesi, Gerger ilçesi, Besni ilçesi , Çakırhöyük (Keysun) ilçesi ve Gölbaşı ilçesi olmak üzere altı ilçesi vardır. bu ilçelerin tamamına ulaşım kolaydır.

Evinizi Adıyaman’ a taşımak istiyorsanız en doğru seçimi yaptınız. Firmamız, gelişmiş ve geniş araç parkı ile uzun yıllara dayanan tecrübeli şoförleri ile 24 saat hizmetinizdedir. Evinizin bütün eşyalarını (özel eşyalarınız hariç) dikkatli bir şekilde topluyoruz. En uygun ambalaj malzemeleri ile paketliyor ve sarıyoruz. Kırılabilecek olan eşyaları ayrıca paketliyoruz ve kırılmamaları için maksimum gayreti sarf ediyoruz. Eşyalarınızı uzun yolculuklara dayanacak şekilde paketleyip, sardıktan sonra, evinizin olduğu yer müsaitse, seyyar yük asansörümüzle eşyalarınızı asansörle aşağıya indiriyoruz. Bu şekilde eşyalarınızın merdivenlerden indirilirken hasar görmesinin önüne geçiyoruz.

Eşyalarınız aşağıya indirildikten sonra, eşyalarınız için seçilen aracımıza yükleme yapıyoruz. Eşyalarınızın yüklemesi esnasında ağır ve sağlam eşyalarınız alt kısmı, hassas ve kırılabilecek eşyalarınız ise üst kısma yerleştirilir. Bu şekilde yerleştirilen eşyalarınız kesinlikle yolculuk esnasında sarsıntı nedeni ile hasar görmez. Yolculuk esnasında eşyalarınızın hasar görmemesi için araçlarımız kesinlikle hız limitlerinde seyreder.  

Eşyalarınızı ister Adıyaman merkez, isterse ilçelerinden herhangi birisine getirip sizin verdiğiniz yeni adresinize eşyalarınızı indiriyoruz. Eşyalarınızın hepsini yerleştiriyoruz. Örneğin yatak odası takımınızı yatak odasına montajını yapıp bırakıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi eşyalarınızın bağlantılarını (bağlantı için gerekli ön hazırlığın bulunması şartı ile) yapıyoruz. Ve evinizi size içinde oturulabilir hamle getirerek teslim ediyoruz.

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat