+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Çorum Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Karadeniz bölgesinin İç orta bölümünde yer alan Çorum doğuda Amasya, Güneyde Yozgat, Batıda Çankırı, Kuzeyde Sinop, Kuzeydoğuda Samsun ve Güneybatıda Kırıkkale illeri ile çevrilidir. Çorum her ne kadar Karadeniz bölgesi illerinden birisi olsa da karasal iklim dağa ağırlıklı olarak görülür. Ayrıca gelişmekte olan bir ekonomiye sahip olan şehrin Kral mezarları da oldukça ünlüdür.

Çorum’ un Ankara’ ya olan mesafesi 244 km, İstanbul’ a olan mesafesi 608 km., Amasya’ ya olan mesafesi 92 km., Sinop’ a olan mesafesi, 294 km., Samsun’ a olan mesafesi 172 km., Tokat’ a mesafesi 188 km, Kırıkkale’ ye mesafesi 138 km. ve Çankırı’ ya  mesafesi 158 km. dır. ayrıca Çorumu ilçelerine olan mesafeleri ise;

Alaca :52 km.

Bayat:83 km.

Boğazkale: 87 km.

Dodurga: 42 km.

İskilip: 56 km.

Kargı: 106 km.

Laçin: 29 km.

Mecitözü: 37 km.

Oğuzlar: 68 km.

Ortaköy: 57 km.

Osmancık: 59 km.

Sungurlu: 75 km.

Uğurludağ 66 km.dir.

İstanbul üzerinden, Çorum’ a Gebze, İzmit, Bolu, Gerede, Tosya, İskilip rotasını takip ederek ulaşılır. Bu yolun toplam uzunluğu yaklaşık olarak 608 km.dir. Yol asfalt ve duble yoldur. Çorum’ da ev kiraları gelişen inşaat sektörü ve halen yeni yapılan evler ve devam den ev inşaatları ile birlikte ortalama bir fiyat seyir izlemektedir. Çoğunlukla yeni inşa edilen evlerin tamamında kalorifer tesisat bulunmaktadır.

Çorum’ a mı taşınacaksınız. O halde doğru seçim bizim firmamız. Uygun fiyatlarla evden eve nakliyat konusunda alanının en deneyimlisi olan firmamız tecrübeli şoförleri, yüksek modelli ve bakımlı araçları ile tüm nakliyat işlerinizi itina ile gerçekleştiriyoruz. Ev eşyalarınızı dikkat ve titizlikle paketleyip nakliyeye hazır hale getiriyoruz. Eşyalarınıza en uygun aracı seçerek, seyir esnasında sarsıntıdan dolayı hasar görmeyecek şekilde yerleştirip Çorum’daki yeni evinize yerleştiriyoruz. Eşyalarınızı evinizden asansörle indirerek merdivenlerde hasar görmesinin önüne geçiyor, yeni adresinizde de asansörle yerleştiriyoruz.

Beyaz Eşyalarınızın montajını yaparak faal hale getiriyoruz. Ağır eşyalarınızı (mobilya, koltuk takımı, yatak odası vb.) olmaları gereken yerlere yerleştirerek, montaj yapılması gerekiyorsa montajını da yaparak evinizi size teslim ediyoruz. Size de yeni evinizin tadını çıkarmak kalıyor. 

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat