+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Bartın Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Karadeniz’e kıyısı olan şirin bir sahil kenti olan Bartın, 1991 yılında il olmuştur. Bartın’ı; Doğuda Kastamonu, Güneyde Karabük, Batıda Zonguldak çevreler. Bartın’ ın kuzeyi ise Karadeniz tarafından çevrilmiştir. Bartın, Türkiye’ nin orman bakımından en zengin illerinden birisidir. Ayrıca Bartın’ da, Türkiye’ de üzerinde taşımacılık yapılan tek akarsu olan Bartın Çayı bulunmaktadır.

Bartın’ın merkez ilçe hariç Amasra, Kurca Şile ve Ulus olmak üzere üç ilçesi vardır. Ulus hariç diğer ilçelerin hepsinin Karadeniz’e sahili bulunmaktadır. Bartın’ın komşuları ile uzaklıkları, Kastamonu: 185 km, Karabük: 90 km, Zonguldak: 89 km.dir. Ayrıca ilçeleri arasındaki mesafede, Amasra; 12 km, Kuruca Şile: 38 km ve Ulus: 25 km.dir. 

Önceleri Zonguldak, kara elmas üniversitesine bağlı iken, Bartın’ ın il olması ile birlikte üniversite statüsüne kavuşturulan Bartın Üniversitesinde Orman Mühendisliği Fak., Beden Eğt. Ve Spor Yüksek Okulu, Bartın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek okulu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sosyal Bilimler Fakültesi ve Fen Bilimleri Enstitüsü, Eğitim ve Edebiyat Fakülteleri, Fen Fakültesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ve son olarak İslami İlimler Fakültesi ile eğitim ve öğretime devam etmektedir. Üniversite aynı zamanda gerek ekonomik, gerekse sosyal ve kültürel hayata katkısı ile Bartın’ın gelişimine katkı sağlamaktadır.

Çocuğunuz Bartın üniversitesini kazandı ve siz de çocuğunuzla birlikte bu şehre taşınmak istiyorsunuz ama daha önce hiç ev taşımadınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Lütfen dert etmeyin ve bizi arayın. Hemen evinize gelelim ve ön ekspertiz yapalım. Bu hizmetimiz kesinlikle ücretsizdir. Dana sonra eşyalarınızı uzun yolculuğa dayanabilecek şekilde paketleyip, ambalajlayalım. Geniş araç parkımızdan eşyalarınızı taşıyacağımız aracı belirleyelim. Eşyalarınızı paketleyip yolculuğa hazır hale getirdikten sonra eşyalarınızı evden eve nakliyatta kullandığımız sürülebilir asansörle aşağıya indirelim ve aracı yükleyelim. Eşyalarınızın araca yüklenmesi sırasında dilerseniz yükleme işlemine nezaret edebilirsiniz.

Yükleme işleminden sonra aracımızı yola çıkaralım. Yapmanız gereken tek şey, yeni evinizin adresini bize vermek. Sonrası yine bizim işimiz. Eşyalarınızı yeni evinize hasar vermeden ve düzgün bir şekilde yerleştirelim, beyaz eşyalarınızın montajını yaparak çalışır hale getirelim, ağır eşyalarınızı sizin tarif ettiğiniz şekilde yerleştirelim ve evinizi size teslim edelim.  Siz de yeni evinizde yorulmadan taşınmanın keyfini çıkarın. Lütfen evden eve nakliyat ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için arayın. 

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat