+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Karabük Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Cumhuriyetin ilk yıllarında köy iken, taş kömürü madeni, ve madene bağlı olarak kurulan Karabük Demir Çelik Fabrikası nedeni ile çok hızlı bir gelişme göstererek önce ilçe sonra da il olan Karabük’ ün halen en büyük geçim kaynağı şehrin ekonomisinin can damarı olan Karabük Demir Çelik Fabrikasıdır. Şehirde ayrıca bir üniversite vardır. Karabük; Zonguldak, Bolu, Çankırı, Kastamonu ve Bartın ile komşudur. Bu illere olana uzaklıkları ise Zonguldak: 167 km, Bolu: 132, Çankırı: 195, Kastamonu: 125 ve Bartın:87 km.dir

Karabük’ ün beş ilçesi vardır. Bu ilçeler sırası ile; Safranbolu, Eskipazar, Yenice; Ovacık ve Eflani’ dir. İlçelerin merkeze olan uzaklıkları ise Safranbolu:10 km, Eskipazar: 35 km, Yenice:30, Ovacık: 37 ve Eflani: 48 km.dir.

Karabük, bir sanayi kendi daha doğrusu bir demir çelik kenti olması nedeni hayat hemen hemen demir çeliğe endekslenmiş durumda. Bu nedenle ev fiyatları ve kiralar da aynı şekilde Kardemir’e endekslenmiş durumda. Fakat genel olarak işçi kenti olması nedeni ile ev fiyatları ve kiralar ortalama bir fiyatta, hatta şehrin bazı kesimlerinde ortalamanın altında bile ev satın almak veya kiralamak mümkün.

İstanbul’ dan Karabük’ e gelmek için: Gebze, İzmit, Sapanca, Kaynaşlı, Bolu, Gerede ve Eskipazar güzergahını takip etmek gerekir. Bu güzergah Karabük’e ulaşılabilecek en kısa güzergahtır. İstanbul, Karabük arası yaklaşık olarak 404 km.dir.

Karabük’ e yeni bir mağaza açmak istiyorsunuz ve halen elinizdeki ürünleri Karabük’e hasarsız, temiz ve hızlı bir şekilde nasıl ulaştıracağınızı mı düşünüyorsunuz. Düşünmeyin. Bize bırakın. Uzun yıllar mağaza taşımacılığı yapan firmamızın deneyimli personeli, eski mağazanızdaki ürünlerinizin tamamını sağlam ve yolculuk esnasında bozulmayacak şekilde paketleyip ambalajlasın. Ürünlerinizi kapalı. Son model araçlarımızla Karabük’ teki yeni mağazanıza taşıyalım. Sadece ürünlerinizi değil aynı zamanda mağazanızda kullanacağınız raflarınızı, dolaplarınızı da taşıyalım. 

Araçlarımızın tamamı yüksek modelli, bakımları periyodik olarak yapılan araçlardır. Tüm araç sürücülerimizle uzun yıllara dayanan bir iş birlikteliğimiz vardır. bu nedenle tüm ürünlerinizi, hızlı, zamanında ve hasarsız olarak yerine teslim ederiz. Siz de ürünlerinizi yeni açacağınız mağazanıza gönül rahatlığı içerisinde yerleştirerek herhangi bir maddi kaybınız olmadan çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat