+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Artvin Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Karadeniz’ in en kuzeydoğusundaki sınır kentimizdir. Arazisi çok engebeli, fakat bi o kadar da güzeldir. Artvin milli parkları ile ünlüdür. Ardahan’ ın Doğusu Ardahan, Güneyi Erzurum, Batısı Rize ile çevrilidir. Toplam sekiz ilçesi vardır. bu ilçeler sırası ile Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli’ dir. Artvin merkez ilçenin Karadeniz’e kıyısı yoktur. Karadeniz’ e kıyısı olan ilçeleri ise; Arhavi ve Hopa’ dır.

Artvin Türkiye’ in kuzeydoğudaki en uç noktası ve aynı zamanda sınır şehridir. Hopa’ daki Sarp sınır kapısı ile Gürcistan’ a bağlanır. Artvin küçük bir il olduğu için ekonomik olarak çok güçlü bir yapıya sahip değildir. Bu nedenle merkezinde batıdaki şehirlerde görmeye alıştığımız büyük AVM:ler rastlamak mümkün değildir. Artvin Çoruh Üniversitesi halen eğitim ve öğretime devam etmektedir. Üniversite aynı zamanda şehrin sosyal ve kültürel hayatına katkı yaptığı gibi ekonomisine de faydalı olmaktadır.

Artvin’in komşuları ile arasındaki mesafeler: Ardahan: 121 km, Erzurum: 201 km, Rize: 161 km. İstanbul: 1306 km, Ankara: 971 km, İzmir: 1651 km. dir. İlçelerine olan uzaklığı ise; Ardanuç:40 km, Arhavi: 80 km, Borçka:33 km, Hopa: 69 km, Murgul: 48 km, Şavşat: 70 km ve Yusufeli: 104 km’ dir.

İstanbul’ dan Artvin’ e gelmek için tüm Karadeniz sahil şeridini (Zonguldak ve Sinop hariç) geçmek zorundasınız. Artvin’ e gelmek için sizlere önerimiz özellikle Samsunsundan sonra bölümü mümkün olduğu kadar gündüz geçmeniz ve yol üzerindeki muhteşem manzaranın tadını çıkarmanız.

Artvin’e taşınacaksınız ve evinizi taşımak istiyorsunuz. Siz yorulmayın bize bırakın. Evinizin eşyalarını sağlam ve mükemmel paketler halinde sarar ve evden eve nakliyat için uygun hale getiririz. Eşyalarınızı sardıktan sonra asansörlü sistemle aşağıya indirerek araca yükleriz. Siz yorulmazsınız. Eşyalarınızı son model araçlarımızla yeni adresinize taşırız. Beyaz eşyalarınızın montajını yaparak kullanılabilir hale getiririz. Size de yeni evinizde yorulmadan yerleşmenin tadını çıkarmak kalır.

Firmamız evden eve nakliyat hizmetinin yanında, siz değerli müşterilerimize, eşya depolama, ofis taşımacılığı, villa taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, asansörlü nakliyat, para kasası piyano taşıma ve iş yeri taşımacılığı hizmetler sunmaktadır. Bütün hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen arayın.

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat