+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Ordu Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Karadeniz’e kıyısı olan ve Karadeniz’ in en kalabalık kentlerinden birisidir. 1 milyona yaklaşan nüfusu ile Trabzon ile birlikte Karadeniz’ in iki metropol kentidir. Şehrin Kuzeyi tarafında Karadeniz, Güneyinde Tokat ve Sivas, Batı kısmında Samsun ve Doğu kısmında ise Giresun şehirleri vardır. Ordu’ nun 19 İlçesi vardır. bu ilçeler sırası ile Akkuş,  Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş,  Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey ve Ünye’ dir. Bu ilçelerden Merkez İlçe, Ünye, Fatsa, Perşembe ve Gülyalı’ nın Karadeniz’e kıyısı vardır.

Oldukça gelişmiş bir ekonomiye sahip olan Ordu’ da halen ulusal çapta 6 adet fabrika vardır. bu nedenle şehirde işsizlik oranı oldukça düşüktür. Ordu’ da halen şehrin ismi anılan bir üniversite vardır. Ordu’ nun komşularına olan mesafesi; Tokat: 219 km, Sivas: 325 km, Samsun: 150 km, Giresun: 54 km.dir.   

Ordu ekonomik olarak gelişmiş bir ekonomiye sahip olduğu için yapılaşma oranı çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Bu de ev fiyatlarını ve kiralarının artmasına neden olmaktadır. Kiralar iç kesimlere doğru gidildikçe düşmektedir. Fakat her deniz kentinde olduğu gibi Ordu’da da deniz gören evlerin hem fiyatları, hem de kiraları oldukça pahalıdır.

Villanız ve Ordu’ ya taşımak istiyorsunuz. Villa taşımacılığında yılların deneyimine sahip firmamız, villanızı taşımaktan mutluluk duyacaktır. Taşınma işleminden önce görevlendireceğimiz ve ev eşyaları ve taşınma konusunda umsan teknik personelimiz, villanızda yapacağı ön çalışma ile eşyalarınızın nasıl paketleneceği, nasıl taşınacağı konusunda ön çalışma yapar. Profesyonel personelimiz ile birlikte villanızdaki tüm eşyalarınızı dikkatli ve sağlam bir şekilde ambalaj ve paket yaparak evden eve nakliyata hazır hale getiririz.

Villanızdaki tüm eşyalarınızı güzelce ve sağlam paketler haline getirdikten sonra, dikkatli bir şekilde aracımızın yanına taşırız. Taşıma işleminde mümkün olduğu kadar asansör kullanmaya gayret ederiz. Asansör kullanmanın mümkün olmadığı durumlarda ise ev eşyası nakliyatında uzman personelimiz eşyalarınızı dikkat ve titizlikle, duvarlara ve merdiven köşelerine çarpmadan taşırız ve araca yükleriz. Eşyaların araca yüklenmesi esnasında, aralarda boşluk kalmamasına dikkat ederiz. Yükleme işleminin bitimine müteakip araç yola çıkarılır ve size eşyalarınızın ortalama varış süresi bildirilir. 

 Evden eve nakliyat haricindeki diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve fiyat bilgi için lütfen arayınız. Personelimiz Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat