+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Zonguldak Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Zonguldak. Kömürün Başkenti. Karadeniz kıyısındaki bu şehrin en büyük özelliği limanın Karadeniz’e kıyısı bulunan ülkelerle ticarette çok büyük rol oynamasıdır. Zonguldak’ ın ekonomisi, taşkömürü ve limana bağlıdır. Kömürün Başkentinde Bülent Ecevit Üniversitesi bulunmaktadır. Üniversitede 5 fakülte, 3 enstitü, 2 yüksekokul, 6 meslek yüksekokulu ve 1 konservatuar vardır. Zonguldak’ ın toplamda altı ilçesi vardır. bunlar; Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Karadeniz Ereğli, Kozlu ve Kilimlidir.

Zonguldak; Düzce, Bolu, Karabük ve Bartın’ a komşudur. Komşularına olan mesafesi; Düzce: 117 km, Bolu: 170 km, Karabük: 103 km ve Bartın: 89 km.dir. Zonguldak’ ın ilçelerinden Merkez; Alaplı, Karadeniz Ereğli ve Çaycuma’ nın Karadeniz’ e kıyısı vardır. ayrıca Türkiye’ nin en ünlü bastonlarının üretildiği Devrek aynı zamanda turizm olarak kıyı ilçeleri ile yarışacak bir konumdadır.

Zonguldak’ ta ev kiraları sahil kesiminde biraz normalin üzerindedir. Özellikle denizi gören evlerin kiraları ve fiyatları diğer yerlere nazaran biraz daha fazladır. Fakat kiralar ve ev fiyatları İstanbul ve Ankara ile kıyaslandığında yine de normal bir seyir izlemektedir. Ayrıca Karabük İl olup ayrıldığından bu yana Zonguldak göç vermeye başlamıştır. Bu nedenle sahil kesimi hariç diğer yerlerde kiralar daha düşüktür.

Zonguldak’ a evinizi mi taşımak istiyorsunuz. Evden Eve Nakliyat bizim uzmanlık alanımız. Geniş araç parkımız, deneyimli personelimiz ile her zaman ve her an hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız.  Evinizin bütün eşyalarını çok dikkatli ve sağlam bir şekilde paketler, ambalaj yapıp nakliyeye hazır hale getiririz. Eşyalarınız asansörle aşağıya indirerek, zedelenmesine ve zarar görmesine müsaade etmeyiz.

Eşyalarınızın çokluğuna ve büyüklüğüne göre araç hazırlar ve sizi gereksiz masraftan kurtarırız. Eşyalarınızı aracın içine dikkatli bir şekilde istifler ve arada boşluk kalmamasına dikkat ederiz. Eşyaların nakliyesi esnasında sarsıntıdan hasar görmemeleri için ağır ve sağlam olan eşyaları alta, hafif ve hassas eşyaları üste koyarız. Eşyalarınızı yen adresinize sağlam bir şekilde getirir ve montaj gerektiren eşyalarınızın montajını yaparız. Ağır olan eşya ve mobilyalarınızı yerli yerine koyarız ve evinizi size içinde oturulabilir halde teslim ederiz.

Evden eve nakliyat haricinde, piyano, para kasası, fuar, fabrika, villa taşımacılığı yapmaktayız. Diğer hizmetlerimiz ve fiyatlarımız için lütfen irtibata geçiniz. Taşınacak eşyanız varsa mutlaka sizin için bir çözümümüz vardır. 

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat