+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Kastamonu Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Kastamonu Batı Karadeniz’de yer alan, il merkezi iç kısımda, ilçelerinden bazılar ise Karadeniz kıyısında bulunan bir ilimizdir. İlde halen eğitim ve öğretime devam eden bir üniversite bulunmaktadır. Ayrıca Kastamonu Polis okulu da halen faaliyetine devam etmektedir. Komşu illeri ise Sinop, Çankırı, Çorum, Karabük ve Bartın’ dır. Kastamonu’ nun toplam’ da 19 ilçesi vardır. Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü ve Tosya. Bu ilçelerden Cide, Doğanyurt, İnebolu, Bozkurt, Abana ve Çatalzeytin’ in Karadeniz’ e kıyısı vardır.

Kastamonu ile Sinop arası; 184 km., Çankırı: 111 km.,Çorum: 173 km., Karabük: 111 km. ve Bartın:182 km.dir. Kastamonu’nun ilçelerine olan mesafesi ise :Abana: 100 km, Ağlı:, Araç: 47 km., Azdavay: 76 km., Bozkurt: 98 km., Cide: 136 km., Çatalzeytin: 103 km., Daday: 35 km., Devrekani: 352 km., Doğanyurt: 125 km., Hanönü: 70 km., İhsangazi: 38 km., İnebolu: 93 km., Küre: 63 km., Pınarbaşı: 100 km., Seydiler: 34 km., Şenpazar: 99 km., Taşköprü: 38 km. ve Tosya: 65 km.dir.

Evinizi Kastamonu’ ya mı taşacaksınız. Ya da işyerinizi. Evden eve nakliyat firması mı arıyorsunuz. Bizi aramanız yeterli olacaktır. Evinizdeki her bir eşyanızı dikkat ve itina ile paketler ve nakil esnasında her türlü tehlike ve hasara uğrama  riskine karşı koruruz. Tüm eşyalarınızı en kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketledikten sonra asansörle aşağıya indiririz. Asansörle indirdiğimiz için eşyalarınız, merdivenlerde uğrayabileceği hasar tehlikesinden kurtulmuş olurlar. Eşyalarınızın çokluğuna göre en uygun ve hesaplı aracı tespit eder ve eşyalarınızı bu araçlara yükleriz. Eşyalarınızın araçlara istifi esnasında aralarda boşluk kalmamasına dikkat ederiz. Bu şekilde eşyalarınız evden eve nakliyat esnasında, sarsıntılardan dolayı hasara uğramaz. 

Eşyalarınızı yeni adresinize dikkat ve itina ile taşırız. Bütün eşyalarınızı yerli yerince koyarız. Beyaz eşyalarınızın montajını yaparak çalışır hale getiririz. Yani siz evinize geldiğinizde isterseniz fırınlı ocağınızda yemek pişirebilir veya çamaşır makinesinde çamaşır yıkabilirsiniz. (Montaj hizmetimiz beyaz eşyaların tesisatlarının hazır olması halinde verilmektedir). Ağır mobilya ve eşyalarınız olmaları gereken yerlere konularak sizleri tekrar eşya taşımak derdinden kurtarırız. 

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat