+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Düzce Evden Eve Nakliyat 0532 527 63 50


Daha önce Bolu’ ya bağlı bir ilçe iken 1999 yılında çıkarılan bir kanunla il statüsüne alınmıştır. Sakarya, Bolu ve Zonguldak ile komşu olan şehre ulaşım oldukça kolaydır. Şehrin yedi ilçesi vardır. Akçakoca, Cumayeri,  Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca’ dır. Bu ilçelerden Akçakoca ilçesi Karadeniz sahilindedir ve önemli turizm merkezlerindendir. Düzce Türkiye sıralamasına göre nüfus açısından ve toprak bakımından küçük bir il olduğu için ev kiraları şehir merkezinde ortalama düzeydedir ve ev sıkıntısı çekilmemektedir. Halen yeni yapılan evlerle birlikte fiyatların artacağı düşünülmemektedir.

Halen Düzce’ de şehrin adıyla kurulmuş Düzce üniversitesi vardır. yedi fakülte, üç enstitü ve on iki yüksek okul ile eğitim ve öğretime devam edilmektedir. Akçakoca ilçesindeki turistik işletmeler, tesisler ve sahili ile oldukça hareketli yaz ayları yaşamaktadır. Düzce’ ye karayolu ile ulaşım oldukça kolaydır.

Düzce ile komşu ve yakın iller arası mesafeler

Sakarya:: 82 km.

Bolu: 50 km.

Zonguldak: 115 km.

Ankara: 263 km.

İstanbul: 222 km.

İzmir: 568 km.

Adana: 718 km.

Antalya: 634 km.

Evinizi Düzce’ ye mi taşıtmayı mı düşünüyorsunuz. Veyahutta evinizi Düzce’ den taşıtmak istiyorsunuz. Her türlü evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için akılcı ve en uygun çözümler sunuyoruz. Eşyalarınıza uygun araçlarımızla, eşyalarınızı uygun fiyata, hızlı bir şekilde naklediyoruz. Ev taşımacılığında uzun yıllar dayanan tecrübemiz ve deneyimlerimizle eşyalarını evinizden paketleyerek alıyor, asansörlü taşıma ile aşağıya indirip aracımıza yüklüyoruz. Eşyalarınızı yüklerken, nakliye esnasında zarar görmemesi için dikkatli ve düzgün bir şekilde aracın içerisine istifliyoruz

Eşyalarınızı yeni evinize getirerek montajı yapılması gerekenlerin montajını yapıyoruz. Tüm eşyalarınızı olmaları gereken yerlere yerleştiriyoruz. Yemek odası, salona, yatak odası takımı, yatak odasına vb. eşyalarınızı yerleştirdikten sonra son kontrollerimiz yaparak evinizi sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca eşyalarınızı geçici süreliğine depolayabiliyoruz. Lütfen hizmetlerimiz ve detaylı bilgi almak için arayınız.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat