+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Şekerpınar Evden Eve Nakliyat


Evden eve nakliyat işlemlerini güvenilir ellere teslim etmemeniz durumunda, hiç hoşlanmayacağınız durumların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Baştan savma yapılan işler ve önem verilmeden yapılan taşıma işlemlerinde ciddi hasarlara ve zararlara uğrayabilirsiniz. İstanbul’un Tuzla ilçesine bağlı, Şekerpınar mahallesinde ki taşıma hizmetlerimizi test ederek, tüm bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Şekerpınar bildiğiniz gibi Tuzla’da olmasından dolayı, oldukça sevilen bir mahalledir. İnsanlar tercihlerini buralarda oturmaktan yana kullanabiliyor. Bu nedenle şirketimiz, Şekerpınar ev taşıma hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerimiz içinde sadece taşıma veya nakliyat yoktur. Birçok olanağı da size, evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde sunuyoruz. Bunlardan bahsedecek olursak; özellikle dikkat çeken özelliğimizi ön plana almak isteriz. Sigorta’yı tüm firmalar yapmamaktadır. Ancak geçmişi sağlam, temelinde sorun olmayan şirketimiz sizlere taşıma esnasında sigorta sağlamaktadır. Temelinde sizin güvenliğiniz yatmaktadır. Nasıl olduğu ise; sipariş verdikten sonra, sizlere ulaşmadan önce eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylelikle eşyalarınızın başına gelebilecek en küçük kazayı bile sigortaya karşılattırıyoruz. Sizlere en küçük bir ödeme bile yaptırmıyoruz. Çünkü, taşıma esnasında olabilecek aksaklıklardan siz sorumlu değilsiniz.

Şekerpunar ev taşıma sırasında, birbirinden usta ve işini severek yapan kadromuzun hata yapma olasılığı azdır. Bunun sebebi ise, yaptıkları işte ki tecrübeleridir. Tecrübelerini sizlerin eşyalarında konuşturan ve sizleri memnun etmek için her türlü olanağı sağlayan ekibimiz, evden eve taşıma işlemi yaparken, azami titizlik göstermektedir. Paketlemeden tutunda, araçlara dizilişine kadar, her aşamasında sizlere bir zarar gelmemesi için uğraşırlar.

Her türlü detayı göz önüne alıp, o şekilde davranan ekibimiz, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadırlar. Ayrıca sizlere en iyi hizmeti vermek için, araçlarımızın bakımlarını ve eksiklerini anında gidermekteyiz. Taşıma esnasında oluşacak hiçbir olumsuzluğa meyil vermemek için bu denli titiz çalışmaktayız.

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat