+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Zeynepkamil Evden Eve Nakliyat


İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde evden eve taşıma hizmeti veren şirketimiz, uzun yılların verdiği birikimle beraber, hizmet etmeye devam ediyor. Üsküdar’ın Zeynepkamil mahallesinde de, Zeynepkamil ev taşıma hizmetini sizlerle buluşturan, profesyonellik anlayışını en önde tutup, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimizle çalışmak, oldukça hoşunuza gidecek. Üsküdar, İstanbul’un Anadolu yakasının beyni konumundadır. Köprüye oldukça yakın olduğu için, geçişlerin ve yoğunluğun oldukça fazla olduğu bir ilçedir. Bu nedenle, nüfusta fazladır. Fazla olunca da ev ihtiyacı ve sirkülasyon devamlı olmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetimizle, Zeynepkamil’de ki bir evinizden, yeni taşınacağınız eve taşınma işleminizi tamamen biz hallediyoruz. Sizlere kahvenizi yudumlamak kalıyor. Uygun fiyatlarda ki paketlerimizden yararlanacağınız gibi, işinin başında bekleyerek daha da içinizi rahatlatabilirsiniz.

Ev taşıma, sizlere zulüm olabilir ancak bizler zevk alıyoruz. Tüm personellerimiz, en çok sevdikleri işi yapıyorlar. Bu işte kariyer yapmayı amaçlayan bir ekibimiz var. Sizlerin talepleri doğrultusunda, yapılacak tüm evden eve taşıma işlemlerinize gelmekteyiz. Ayrıca, eşyalarınızın güvenliği açısından, şirketimiz her türlü taşıma işlemine sigorta yapmaktadır. Sigortalı olan işlemlerimizde, sizin içiniz oldukça rahatlayacaktır. Çünkü tanımadığınız bilmediğiniz ve hiçbir şekilde hak iddia edemeyeceğiniz insanlarla çalışma yapmanız halinde, baştan savma veya vurduk duymaz şekilde çalışma sergileyebilirler.

Tamamen kurumsal olan şirketimizde ise, müşteri memnuniyeti hep en üst seviye olmak zorundadır. Bu nedenle, uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışıyla yıllardır hizmet vermekteyiz. Araçlarımızla ilgili titizliğimiz de en üst seviyededir. Çünkü eşyalarınızı taşıyacağımız araçların sağlamlığı, eşyalarınızın sağlamlığıyla doğru orantılıdır. Üst model ve donanımlı araçlar kullanmamızın temel amacı da budur. Detaylı ve daha ayrıntılı bilgi için, telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat