+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Velibaba Evden Eve Nakliyat


İstanbul’un Pendik ilçesinin, şirin mahallelerinden olan Velibaba mahallesinde oturan vatandaşlar için sunduğumuz, Velibaba ev taşıma hizmetinden yararlanmak artık çok kolay. Yayalar, Fevzi Çakmak ve Çınardere mahallelerine komşu olan, içerisinden park alanları ve bir adet cezaevi barındıran, bir adette sanayiye sahip olan, orta nüfuslu Velibaba mahallesinde, herhangi bir bölgeden farklı bir bölgeye taşınmanızda, evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Çok uzun yıllar boyunca, İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet verdiğimiz ve bu hizmetlere kendimizi durmadan geliştirerek devam ettiğimizi bildirmek isteriz.

Her geçen gün, hizmet kalitemize fazlasını ekleyerek, sorunsuz ve tam anlamıyla uzman bir hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın kalitesinden, sizlere olan duyarlılığımıza; eşyalarınıza verdiğimiz önemden, sizlere olan saygımıza kadar her türlü konuda tatmin olacaksınız. Özellikle Velibaba ev taşıma sırasında sağladığımız sigorta güvencesiyle ayrı bir rahatlık vermekteyiz. Çünkü insanlık hali diye eşyalarınızın berbat edilip, kullanılamaz hale getirilmesi sonucu, hiçbir tedbir almamasıyla birlikte, doğan sorunlar neticesinde sizlere geri dönüş sağlayan şirketlerin tam aksine, bu güvenceyle, doğabilecek her türlü hasar, sorun veya sıkıntıyı şirketimiz karşılamaktadır. Sizlere hiçbir şekil yansıtılmayacak bu olumsuzlukların doğduğu hallerde, onarım veya değişim sağlanmaktadır. Üst düzey güvenliklere sahip olan araçlarımızda ve işinin ustası ekip arkadaşlarımız sayesinde böyle sorunlar doğmayacağını biliyoruz. Fakat istenmeden olabilecek bu hataları da şansa bırakmamak adına böyle bir sistemi devre sokmuş bulunmaktayız. İki tarafında güvenliği açısından son derece önemli bir adımdır.

Evden eve taşımanın önemi bilmeniz için, sıklıkla veya en az birkaç kere evinizi taşımak veya taşıtmak zorunda kalmanız gerekmektedir. Oldukça sıkıntılı bir duruma dönüşebiliyor. İşinde usta olmayan insanlar tarafından yapılacak hatalar sonucunda sorun çeken yine ev sahibi olabiliyor. Bitmek tükenmek bilmeyen taşıma işlemi de fazlasıyla sıkabilir. Velibaba ev taşıma hizmetimiz, en hızlı ve en sorunsuz olmasıyla sizleri büyük bir dertten kurtaracaktır.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat