+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Selimiye Evden Eve Nakliyat


Ev taşıma işlemlerinizde ki en temel gereksinim, uzman bir taşıma ekibi, sağlam ve hasar vermeyecek araçlar ve tabii ki profesyonel bir şirkettir. Birebir görüşmeler sağlayıp, sorularınıza direk olarak muhatap bulabileceğiz bir şirketle çalışmak elbette ki içinizi rahatlatacaktır. Selimiye mahallesinde oturanların en büyük artısı hiç şüphesiz Selimiye Camii’dir. Mimarlık harikası olan Selimiye Camii ve Selimiye kışlasına sahip olan, İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı olan Selimiye mahallesinde ki taşımacılık hizmetimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Selimiye ev taşıma hizmetimizden yararlanmanız halinde, sizlere tam bir güvence sağlıyoruz. Evinizden nasıl çıkarsa eşyanız, yeni evinize aynı şekilde varacaktır. Hiçbir şekilde sorun yaşatmayacak olan ekibimiz ve uzman kadromuzla taşınmanız eziyet olmaktan çıkacaktır. Evden eve nakliyat işlerinde çığır açan hizmet anlayışımız sayesinde, sizlerde taşınmaktan çekinmeyeceksiniz. Tüm korkularınızı ve çekinmenizi bir kenara bırakıp, şirketimize ulaşın. Her yıl yenilenen araç filomuz ve profesyonelliğin sınırlarını zorlayan uzman ekibimizle birlikte, evinizden taşınacak olan eşyalarınız için yaptığımız sigortadan yararlanın.

Tüm bu hizmetler tek fiyat garantisinde olup, sigorta işlemi tamamen şirketimize aittir. Sizler sadece aracı ve ekibi tutuyorsunuz. Bizlerde sizlere bu imkanları sağladıktan sonra, olası bir olumsuzluğun önüne geçmek veya olumsuzluk yaşanırsa, külfetini sizlere yansıtmamak için sigorta yapıyoruz. Yani sigortalı olarak taşınan eşyalarınızın, kırılması dökülmesi halinde hiçbir ücret ödemeden yaptırıyoruz ve tüm zararınızı karşılıyoruz. Selimiye ev taşıma hizmetiniz için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Evden eve taşıma hizmetini aldığınız zaman otomatik olarak sigortanız tanımlanmış olacaktır. Bu nedenle korkusuz ve endişesiz olarak, eşyalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Aldığımız gibi teslim etmediğimiz taktirde, sigortanızı devreye sokup, tüm zararlarınızı karşılayacağımız için çekinmenizi gerektirecek hiçbir durum söz konusu değildir.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat