+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Reşadiye Evden Eve Nakliyat


Taşınmanın bazen ciddi sıkıntılar doğurduğuna hepimiz şahit olmuşuzdur. Öyle ki insanlar sırf bu sıkıntıları çekmemek için, fazla ücret verip bulundukları evde kirada oturmayı bile seçebiliyorlar. Elbette ki tek sebebi taşınma sırasında ki eşyalarına gelen zarar ve doğru düzgün işini yapan taşıma şirketlerinin olmamasıdır. Ancak şirketimizin titizliğini görünce hayran kalacaksınız. İstanbul’un, Çekmeköy ilçesine bağlı Reşadiye mahallesine özel olarak verilen Reşadiye ev taşıma hizmetinden yararlanmak, sizleri rahatlığa kavuşturacaktır. Evden eve nakliye hizmeti veren birçok şirket vardır. Ancak bizim şirketimiz kadar titizlik gösterdiklerini söyleyemeyiz. Fakat ince elenip sık dokunan hizmet anlayışımız sayesinde tamamen memnuniyetinize odaklanmış durumdayız.

Uzman iletişim ekibimizle yapacağınız tüm görüşmelerde, evden eve nakliyatla ilgili soru ve sorunlarınıza net cevaplar alabileceksiniz. Ayrıca fiyatlarımızda garantilidir. Yani sizlere kafamıza göre fiyatlar sunmuyoruz. Faturalı olarak, hizmetinize göre ayarlanan fiyatlardan fazlasını ödemeyeceksiniz. Böylelikle hesabınızı da takip edebileceksiniz. Reşadiye ev taşıma hizmetlerinde, eşyalarınızın güvenliği için hem yeni model araçlar, hem de sigorta yapılmaktadır. Son model, taşımaya uygun hale getirilmiş araçlarımızla yapacağımız taşıma işlemleri sırasında eşyalarınıza zarar gelmesi mümkün değildir. Ancak buna rağmen zarar gelirse, önceden yapmış olduğumuz sigorta sayesinde zararın ödemesini de şirketimiz karşılamaktadır.

Güvenliğin en üstte tutulduğu hizmet politikamızdan memnun kalmamanızı imkansıza indirmek için çabalıyoruz. Taşıtmak istedikleriniz sizler için ne kadar önemliyse, emin olabilirsiniz ki bizim içinde o kadar önem teşkil ediyor. Hizmet politikamıza baktığınız zaman, rahatlıkla anlayabilirsiniz ki, müşterilerimizin devamlılığı ve memnun kalmasını her türlü anlayışın önünde tutuyoruz. Evden eve nakliyat işi yaptığımız zamanlarda, bir müşterimizin memnuniyetini sağlamak için, bir çok hizmeti paket halinde sunmaktayız. Umarız bizi tercih eder ve memnun kalırsınız.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat