+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat


Türkiye’nin en önemli mahallelerinden olan Kuzguncuk, Türkiye’de yaşayanlar ve Müslümanlar için ne kadar önemliyse, Museviler içinde en az o kadar önemlidir. Hatta Avrupa Musevilerinin, ölmeden önce Kuzguncuğa yerleşip, orada ölüp, gömülmek istediklerini vasiyet ettikleri bile bilinir. Daha çok Müslüman olmayanların tercih ettiği bir mahalledir. Geçmişte Osmanlı devleti zamanında da gayri Müslimler tarafından oldukça rağbet görmüştür. Şirket olarak İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı olan ve tarih olarak çok eskilere dayanan Kuzguncuk mahallesi için nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Kuzguncuk ev taşıma hizmeti ile büyük sorunlar yaşamanıza neden olacak bir yükten sizleri kurtarmış oluyoruz. Çünkü ev taşımak ciddi bir yetenek ister. Ağır eşyaları yerinden kaldırmak güç ve dar merdivenlerden indirirken azami dikkat ister. Bu dikkate ve güce sahip ekibimizle sizlere sorunsuz hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmeti görüldüğü kadar basit bir iş değildir. Tecrübe ve titizlik isteyen bir iştir. Bu nedenle uzmanlaşmış kadromuz ve profesyonel olarak çalışan şirketimiz, diğerlerinden bir adım öndedir. Sizlerde bizi tercih ederek, bir adım önde olabilirsiniz.

Evden eve taşıma işlemlerinde kullanılan araçların eski model olma imkanı yoktur. Aynı zamanda sizlere yeterli olacak sayıda personel sağlamamızla da, hata payını en aza indirmekteyiz. Ayrıca sizlere özel olarak ayarlanan sigorta hizmetimiz sayesinde, olası sorunlar karşısında ve eşyalarınıza gelecek istenmedik durumlara önlem olarak, tüm zararların en doğru şekilde bizim tarafımızdan karşılanmasını sağlıyoruz. Böylece sizin için sorun teşkil eden bir durum olmamış oluyor. Sizler rahatça işlerinize bakarken, bizde evinizin sorunsuz taşınması için, evden eve nakliyat işleminin tamamlanması için çalışıyor olacağız. Böyle bir hizmet karşısında, kafanızda soru işareti kalmaması için, anlık olarak tüm sorularınıza da uzman personellerimiz cevap vermektedir.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat